Koksatroza

RNG

Po prechode osteoporoza je u zien casta, radim si napravit travenie, alkalizovat sa, brat yam a v horsich pripadoch aj mineraly a vitaminy na kosti

jankamacka

Bola som prvy krak u ortopeda 11.1.2013 a povedal mi ze mam koksatrozu 3 stupna na lavom bedrovom klbe. Som v soku a este ma pslal na magneticku rezonanciu lebo vraj este aj cosi s platnickami. Ten klb ma sice dost bolel aj boli a tak som si dala Flector a preslo. Tento rok budem mat 56 rokov co ma asi caka vie mi niekto poradit

vladimírIMED

...Dobry vecer,dovolte aby som Vám dal do pozornosti rehabilitacny prístroj,ktory dokáze zmiernit,alebo uplne odstránit bolesti pri koksatroze..Je to lekársky prístroj,ktory je vo vsetkych kupeloch,nemocniciach,ci rehabilitacnych centrách.Je mozné ho vlastnit doma a pri dennom uzivaní po dobu 12 az 16 mesiacov,bol preukázany nárast klbnej chrupavky v niektorych prípadosh o 1 az dva milimetre..Je to magnetoterapeutitcky prístroj,ktory sa dá pozriet na www.zes.cz Viem Vám ho zabezpecit a zo skusenosti,vrele doporucujem..

misus

Ivka1 dobry den.chcela by som sa opytat na ten prirodny lubrikant na premastenie klbov.ci by ste mi ho napisala ak to je daky recept.vopred dakujem

RNG

liecit, regenerovat, nie rezat.
Lieky na potlacanie bolesti(NSAID) su v podstate kyseliny a tie len urychluju rozpad klboveho vaziva. Na klby treba mukosacharidy, hyaluronany, CMO, avokadovy olej, MSM, a enzymi na cistenie, pripadne protizapalove(curcumin, dumbier, boswelin)

richrd III

a čo tu píšete o spracovaní vápnika do kostí a rôzne mineráli k tomu,a ost. brebty,prosím zobudte sa a dajte si vyšetriť štítnu žlazu okrem T3,T4 a na kalcitonín, pretože s vápnikom-jeho spracovaním majú problémy hypotyreozový pacoši-tam je problém damen und herren, pa,pa alebo 0948520320