ACH.....CHALANI

Príspevok v téme: ACH.....CHALANI
freya

aHoJtE LUDIA.... POTREBUJEM PORADIT...

Je to mozno otrepane, ale ja naozaj neviem, ako sa dalej pohnut...
Buchla som sa do jedneho chalana...
problem je v tom, ze je to viac menej hip-hoper a ja na tento styl niesom... nie ze by som ho neznasala , ale proste ho nemusim..dalsi problem je, ze je spolocensky, v triede mame jednu kravu, ktora je taka otrasna az to boli, no vie si kazdeho namotat a to len preto, ze je dominantna a ze chodi hulit a vulgarne rozprava... bavi sa snim a aj s jeho kamosmi a na nas aj s mojou naj kamoskou ani nekukne...
my dve nie sme vobec ako ona, mozno navonok posobime trocha tichsie, ale ak nas niekto spozna blzsie, sme uplne ale uplne insie ako si myslia..
Dnes som sa s tym chalanom stretla v skol. bufete pozreli sem sa na seba a on sa usmial... velmi som sa tesila, o ked som prisla do satne, bol tam on a rozpraval sa s tou kravou s nasej triedy... bolo to strasne..
ja sa neviem pohnut, pytala som uz jeho icq od mojich znamych, no co mu mam napisat, ked budem mat to icq??? co mu mam povedat, aku temu nahodit ked sa s nim budem rozpravat a ako ho mam oslovit.. on je v pohode a mozno by so mnou aj pokecal ... velmi by som s nim chcela chodit..

pls poradte, ja fakt nevem, co robiiiiit....
velmi velmi dakujeeeeeeeem

freya

moniqa87 - DAKUJEM TI , PRESNE SI TO UHADLA, SOM SIEDMACKA..
JE TO TAZKE... AJ KED S ATO TAK NEZDA... PROSIM, SKUS MI ESTEB PORADIT, O COM MAM S NIM KECAT??? JA KED SA SNIK VIDIM, ZACNEM BYT NERVOZNAAA.... POMOOOOOOOOOC

AJ MOJA KAMOSKA MA TAKY ISTA PROBLEM....

martinaaa....

ja som mala podobny problem..do triedy k nam prisile novy chalan ..strasne krasny vtipny ocarujuci proste uplne super...vsetky baby z nehoi boli hned namakko ale aj ja pochopitelne ale nikomu som to nepovedala...ale aj v nasej triede je jedna baba...ale rozdiel je v tom ze tato je moja taka celkom dobra kamoska...ale je absolutne dokonala...skvela postava krasna plet super vlasy skvely vkus...a ona sa ani nesnazi velmi ale chalani sa na nu proste nejako sami lepia...
no a aj tento sa hned s nou zacal bavit a mne to bolo strasne luto..
ale potom som sa odhodlala a zistila som si jeho icq a napisala som mu nieco v tom zmysle ze si zistujem icq co najviac ludi z triedy tak ze ci mu to nevadi a on ze v pohode...a zacali sme si pisat a potom sa aj v skole spolu bavit...a potom mi raz povedal ze sa mu pacim a ze ci s nim nepojdem niekedy von...a predvcerom sme sli do kina bolo fantasticky a bavili sme sa aj o tej babe...a on ze ano rozpraval sa s nou lebo je pekna na prvy pohlad a tak ale ze chalani nie vzdy chcu len tie super modelky a ze ja som sa mu pacila od zaciatku...
takze radim ti skus to napis mu a ktovie...mozno ty budes preneho ta prava:D....
vela stastia

moniqa87

bud viac sebavedoma a tak aby to bolo aj vidno...
a napis mu cokolvek, hlavne sa nestresuj, inak myslim si, ze takto cez icq je to doste neosobne, ale ked sa bojis, tak asi nic ine nespravis...
inak, kolko mas rokov, lebo mi to uplne prislo ako by to pisalo nejake dievca na zs tak v siedmom osmom rocniku...

nathalies

no ja neviem , ci ti poradim,skus zistit co najviac o nom , povyzvedaj co len budes moct. ak to budes vediet, budes ovela mudtejsia... tak zlom väz