Prvý francúzky bozk - nepríjemné skúsenosti

Príspevok v téme: Prvý francúzky bozk - nepríjemné skúsenosti
silvia.korkova

Zalubila som sa do chlapca ktorý chodi do 9r. Ja som si myslela že ked spolu budeme chodit,že sa len budeme držat za ručky a sem tam bude pusa normalna. Ale on mi dal dlhy francusky bozk,on si mysli že sa mi to pačilo,a určite mi da dalši. Uz nikdy v živote to nechcem zažit, nechapem prečo je tak ospevovani že je to pekna vec?

enda

dobre ludia... uz sme sa zasmiali alee... mozno pisem dooost odveci ale ma 12 rokov nechajte ju uz... bo bude mat komplexy a problemy neskor /bez srandy, pisem vazne.../ dievca vyrastie a zmeni nazor... ako sa uz velakrat pisalo...tak sme sa pobavili a dost... urazky zacinaju byt az moc ostre....
inak ps. mas zlateho psa :))

daidalos

Zapajaj sa do kazdej diskusie aby sa na tebe ludia mohli riadne zasmiat, bo uz dlho som sa nesmial ako teraz! Miestami som az vybuchoval od smiechu, pocas toho ako som cital prispevky.
Behnite sa pozriet aku ma vobec ta mala postavu, v 1 prispevku dala zverejnit mail, ak ste si to nevsimli, chodte na azet a tam je ako GresovaIRMA, jej by nepomohla ani cela vecnost s chlapcom pri francuzaku a ani pri sexe ved je obklopena tukom a vygumovana ako nikto.
Mile dietatko, mne to nerobi ziaden problem. Je to velmi prijemny pocit. Vidiet ze niesi na to vobec pripravena. Tvoja babka je prastena mechom po hlave, ked ti trepe take somariny o ktorych pises. Dedko ti nic nehovori preto lebo nechce klamat a je normalny. Keby to bol ako ty hovoris - smrtelny hriech, tak by museli uz vsetci vymriet okrem teba, bo si hotovy svatec.

(moniqa87-BABKA POVEDALA....AAAAMEN)

anacka

najprv sa nauc pravopis a potom sa stazuj.je videt ze si este decko... neboj to casom pride a pochopis v com je podstata francuzaka

stanusinka

korkova...najprv sa nauc pravopis az potom pis tu chujovacky...a preboha fakt koho tu zaujima..nejaka zatuchnuta baba co smrdi za naftalenom ze co povie?uz ani na sto pro nevie ani udrzat moc :D

miri413

ALE ZAJTRA SA VRATIM A POVIEM VAM čO POVEDALA NA TO MOJA BABKA!!!!!!!! lebo ja jej to poviem s akymi hriešnimi ludmi som pisala...všetko poviem a zajtra.........no.... vet... uvidite =O

toto je asi najlepsia cast z celeho :D :D :D :D ja sa uz bojiiiim :D som ateistka, takze to mam uplne v p*** =D

silvia.korkova

ALE ZAJTRA SA VRATIM A POVIEM VAM čO POVEDALA NA TO MOJA BABKA!!!!!!!! lebo ja jej to poviem s akymi hriešnimi ludmi som pisala...všetko poviem a zajtra.........no.... vet... uvidite =O

januska00

haha ze mudrejsia :D :D :D jo jooo..hlupa si jak tagoo..jak toto drevo :D :D ciiiii panenkyy..pozdravuj babču :D..