Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

natiahnute väzivo v kolene

Príspevok v téme: natiahnute väzivo v kolene
jozef tomascin

Pred týždnom som spadol, tak ,že som si asi natiahol väzivo na ľavej strane /vnutornej/ praveho kolena .Koleno som si pri tom vôbec neudrel.Zo začiatku som sa nepostavil ani na nohu ,v pokoji ma to nebolelo ,len pri pohybe .K lekarovy som nešiel ,po tyždni môžem pristupiť aj chodiť,ale pri ohybani v kolene ma to vždy boli v oblasti ľavej strany praveho kolena.Poradte mi s čim si to natierať,mam koleno nechať v kľude alebo ho mam postupne rozcvyčovať? Dakujem.

olivia18

Moj prietel je futbalista a dlhy cas mal problemi s meniskusom az kym som ho nenaviedla na operaciu.Vsetko prebehlo v poriadku,ani bolest netrvala dlho.Lez pri operacii mu zistili,ze ma roztrhnute 4väziva v kolene a je nutna operacia.Tak po prvom zakroku asi tak po polroku siel na operaciu väziv,kde mu mali dat tzv."sruby"do kolena,ktorymi si mal po operacii nastavovat ohybnos postupne,az kym nohu neohol na devedesiat stupnov.Po operacii väziv vsak nastal problem este hned v nemonici,ked sa stazoval lekarovi,ze si neciti nohu,nemoze hybat prstami a koleno mu strasne krvacalo.Tak sa doholi na dalsej operaci,den po tej prvej.Mal krvacanie v kolene ale nepomohlo mu to v tom,pretoze nohu si stale neciti.V nemocnici je este dnes a zajtra ho caka tretia operacia po sebe.Preco si vlastne neciti nohu, kde nastali problemi?

ekage

rozhodne nepodcenuj koleno, bude ta este nosit hodne rokov. Chod pekne za lekarom, poslu ta na nejaky rtg a pod. Mozes tam mat nieco prasknute, nikdy nevies. nedoliecene klbove kosti -to je potom obrovsky problem, vselijake vyrastky, zhrubnutie klbov a pod.
To co si opisal , asi nebude vazivo. Ja som to mala kedysi,nedali mi sice vlahu aj ked niekedy vraj davaju. nemohla som napriklad chodit dolu schodami asi 2 mesiace.Uz si nepamatam, co som si nato davala, to ti v lekarni poradia...ale neevynechaj doktora

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

natiahnute väzivo v kolene - Fórum - ZDRAVIE.sk