Ako zbalit chlapa, ktory meni spravanie k tebe

Príspevok v téme: Ako zbalit chlapa, ktory meni spravanie k tebe
zufala

Ahojte. Zoznamila som sa s jednym chalanom, ktory robi DJ na diskach. A spoznali sme sa prave na jednej z nich,lebo ja tam robim barmanku. Najprv to bolo len take mavanie rukou pri stretnuti a potom to zacalo doberanim si jeden druheho. Dost casto si posielame vzdusne bozky, ale on sa akosi nema k niecomu viac. Tak neviem, co si mam mysliet, lebo on sa mi fakt paci a raz sa mi zdalo, ze dokonca ziarlil na jedneho chalana, s ktorym som tancovala a v iny den, ked som bola na diske, kde on hral, tak ma zacal obtazovat jeden chalan a on sa akurat pripravoval, na neho, ale potom ten chalan odisiel, ktovie, co by urobil, keby si ten chalan dovolil viac. Tak teraz fakt netusim o co mu ide.

zufala

Diky eliinka, ale ja ho praveze poznam, aj on mna pozna. Ale to je dobry napad s tou hudbou, pojdem za nim, ze potrebujem jeden song, ci by mi ho nemohol pozicat. mozno aj dnes to urobim, lebo ma dnes hrat v jednom klube, kde mam ist robit, tak uvidime, diky

eliinka

alebo ak nepoznas nikoho , tak
NAPR.
chod za nim, ze nemozes zohnat nejaku hudbu, ci by ti nemohol s tym pomost alebo napalit nieco.
Ak sa mu pacis, tak sa roztrha od ochoty. (ale to nemusi vzdy platit).
Ak ti tu hudbu zozenie, pozvy ho na kavu ako ze na revans

eliinka

ak je tam niekto, kto pozna teba a aj jeho, tak treba vymysliet situaciu.
NApr.
tvoj znamy sa rozprava s DJ a ty prides ,lebo sa potrebujes opytat na nejaku kravinu. Tvoj priatel bude musiet ale nahle odskocit a necha ta samu s DJ. a ty si dopredu priprav nejaku konverzaciu, napr. o hudbe a pod.
alebo
tvoj priatel sa rozprava s DJ a ty ides akoze okolo a ten tvoj priatel povie ," Hi, predstavim ta DJ" a zacne nejaka konverzacia...
podobne by sa dalo vymyslat vselico

zufala

Na sto percent viem, ze nema priatelku. Lenze ma to dva haciky. Prvy, ze je DJ na diskach a v radiu, takze je dost vytazeny a druhy, ze je anglican, takze jazykova bariera tam bude trochu zohravat ulohu.
Ale nezda sa vam dost divne, ze v jeden vecer je ku mne mily a druhy den si ma skoro vobec nevsima? Alebo to chalani robite naschval

veronika

mila Zúfalá, ja by som Ti radila, aby si ho pozvala na kávu, isto sa mu páčiš, ničoho sa neboj. Len si zisti, či to nie je len flirtovanie a má priateľku.

Gapko

Takze ho chces len nevies co on
moj nazor:
mozno ze je ako ja a dost sa hambi spravit prvy krok a mozno aj prvych 200 krokov proste asi budes musiet nejako zacat ty...