Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zdurene lymfaticke uzliny

Príspevok v téme: Zdurene lymfaticke uzliny
buben

Dobrý deň chcem sa opýtať, asi pred mesiacom som mal zväčšenú uzlinu pod pravou pažou, potom po 3 týždňoch, sa vrátila do normálu ale zväčšila sa mi pod ľavou pažou. Potom sa aj ľavá vrátila čistočne do normálu,ale opäť sa mi zväčšila pod pravou pažou a nahmatal som tam niečo tvrdého o veľkosti orechu, rano to bolo menšie o velkosti lieskovca,ale z času na čas sa mi to objaví a zmizne a potom ma to pobolieva, bolesť prijde a odíde za niekoľko sekúnd. Ku tomu, som mal ešte taký divný pocit v lavej časti krku a pod sankou, keď skloním hlavu, tak ako keby se mi začalo robiť v ústach na vracania. Prosím vás, čo to môže byť?
Pred 4 dnami sa mi zvysila aj teplota a uzivam paralen. Pred mesiacom - dvomi som mal s dievcatom styk ale chranenej(pre istotu som použil 3 kondomy naraz) a po styku som ich ešte skontroloval, či nepraskli ale boli v poriadku a potom som ju ešte niekoľkorát prstoval. Bolo to dievca z africkeho kontinentu. Podobne príznaky som mal asi tak pred dvoma mesiacmi ale po tyzdni zmizli. Teraz ešte navyše sami začali potiť ruky a nohy studeným potom a mávam aj horúčku. Momentalne už žijem 5 mesiac v Afrike.
Mam problemy s vysokym tlakom a beriem aj lieky na podpororu srdca. Moze to spolu nejako suvisiet, alebo som sa nakaziť nejakou pohlavnou chorobou alebo niečím iným? Cital som na nete vela clankov a podoba sa na to vela chorob.

RNG

Homeopatika nie su klinicky preukazane lieky, hoci sa pod tuto kategoriu neprenasledovanu lekarskou komunitou(neohrozuje farmaceuticke chemicke lieky) schovavaju aj niektore prirodne ucinne latky.
Najdi si na miestnom Google pod heslom GSE alebo citricidal, kde to mozes dostat.Iste tam najdes nejaky obchod , kde sa to da objednat kredit kartou.
Ja to na Slovensku mam v mojich obchodoch-pozri reklamy Google na boku fora.

buben

Na doplnenie, uzliny sa vracaju do povodnej velkosti ale stale pod pravou pazou,kde sa mi urobila hrca a behom 3 dni zmizla ma to este sem tam zaboli. Pod touto pazou sa aj viacej potim nez pod lavou.

Kde je mozne kupit GSE? Je to prirodny liek nieco ako homeopatikum?

RNG

Atenolol je beta blocker, pouzival sa na znizovanie tlaku, ale ma plno bocnych ucinkov, dnes sa podobne ako propanolol prestava predpisovat. Na znizenie tlaku som odporucal hlavne Hloh(hawthorne), ktory pracuje ako ACE inhibitor, tj relaxuje a rozsiruje steny ciev.
Tiez prirodne diuretika(nie chemicke, ktore nicia ladviny) a hlavne menej NACl a viac KCl, pozri na temu 23 a vysoky tlak.
To vsetko ale nema nic spolocne so zvysenou teplotou.
Mas v tele nejaky/nejake nedoliecene nakazy, ktore treba adresovat. Kedze nevies ake su, treba nieco s co najsirsim zaberom.
GSE je 33% citricidal, vytazok z grapefruitovych semien, ktory zabija velke mnozstvo bakterii a inych mikrobialnych nakaz, mnohe aj take, ktore su na antibiotika rezistentne.
Davkovanie je 15-30 kvapiek do pol litra vody("horkac")
Tiez na mnohe infekcie je dobry oreganovy olej, vyborny na plucne, ale aj ine(davka 3x300 mg s jedlom!), alebo extrakt z olivovych listov (3x1 gram, 15-20% oleuropein).
Kazdemu radim na zvysenie imunity selen, zinok a probiotika. To potrebujeme vsetci, tak ako extra vitamin C,B A a v zime aj D.
300 mg mg lecitinu dostanes v jednej tablicke cokolady, viac v jednom vajci.
Na seriozne cistenie zil od tukovych nanosov(to tiez znizuje tlak) pouzi 1 lyzicu kopcom lecitinu(cisty suchy granulat) 2 x do tyzdna.Lecitin sa da rozvarit v polievkach a omackach, nezmeni chut.
Ja neradim ziadne lieky, len uzitocne potravinove doplnky, ktore nemaju v odporucenych davkach ziadne skodlive ucinky.

buben

Od teploty beriem PARALEN alebo ACYLPIRIN. Lieky na srdco beriem ATENOL DENK 50 a este som bral ALDACTONE 25MG,ale tie som uz dobral. Horucka uz mi ustupuje, ale mam taky divny pocit v hrdle, trochu ma pobolieva a sem tam mam kasel. Este beriem sporadicky HYLAK FORTE na crevnu mikrofloru,ked ma naduva. Minuly tyzden som uzival PENICILIN, ktory som si sam naordinoval na ten pocit v hrdle. Skoro som zabudol, vsimol som si, ze mi aj teraz padaju vlasy,ked sa v nich prehrabnem, uzivam LECITHIN 300mg Choline and Inositol. Nie je to trosku moc liekov naraz?
Z casu na cas ma zabolia svaly, ale iba na pazi, zabolia a hned je to prec. Z rana ma pobolevaju svaly na litka ale ked sa rozchodim bolest prejde. Som pasivny sportovec hravam tenis cca 3x za tyzden alebo plavam.
Podla Vas nie su to priznaky pohlavnej choroby? Nepokladam svoje spravanie za rizikove.

RNG

Neviem, co za lieky beries a ake mozu mat skodliver nasledky, ale horucky a zdurene uzliny su vysledok nejakej nakazy v tele.
Odporucam GSE, extrakt z olivovych listov a oreganovy olej.A samozrejme ako kazdemu selen, zinok a probiotika. To by malo byt sucastou kazdeho stravy, lebo v produktoch nasej stravy mame tychto nedostatok, preto doplnanie je dolezite.
Mimochodom, rozne patogeny sa prenasaju aj dychom, bozkavanim(mononukleoza=kissing desease, patogen Epstein-Barr virus),tiez akymkolvek dotykom , nie len sexom.
Na vysoky tlak som spominal hloh(hawthorn) a draslik(kalium ,potassium)(KCL miesto casti NaCl)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zdurene lymfaticke uzliny - Fórum - ZDRAVIE.sk