ako ju potesit?

Príspevok v téme: ako ju potesit?
zalubenny

sme s mojou priatelkou prblizne pol roka dost sme sa pred nejakym casom pohadali kvoli tomu ze ona bola niekedy kumne dost odmerana ale vyriesilo sa to a teras nedokazem verit tomu ako pekne sa kumne sprava to mi dokazalo ze ma naozaj lubi.Moj problem je vtom ze teras mam zase ja pocit ze ja som neni na nu az taky dobry a chcel by som to vylepsit...ake pekne vaci by ste mi poradili aby som robil,hovoril pripadne aj pisal ked spolu chatujeme?

zalubenny

som oboje aj maldy a aj neskuseny.Mam len 15 a ona sa kumne sprava naozaj velmi uzastne a ja mam pocit ze pre nu nerobim dost.A nemyslite si ze teras chcem sex alebo nieco!!! viem ze na to mam casu dost

shobian

no bud si este mlady a neskuseny,lebo inak by si nemal mat s tymto problem,ved ak mas niekoho rad,pekne a mile veci ktore chces tomu druhemu dat alebo povedat ti napadaju same,to sa neda ze sa naucis formulky,musi to ist z tvojho srdca,hm? a ja osobne si nepotrpim na ziadne velke gesta,staci ak niekedy dostanem obycajne nakreslene srdiecko alebo kvietok,ktory priatel odtrhol cestou ku mne