Nedokážem mať orgazmus

suzik

To ze sa nespravis pri palcovani, nie je nic nenormalne. Kazdemu robi dobre nieco ine. Ja som sa pri tom tiez nikdy nespravila a pri ostatnych veciach ano. Skus sa viac povenovat sama sebe a prist na to co ti robi dobre, ja ked som zacinala s priatelom tak mi robilo dobre ked som sa na nom suchala ci ako to nazvat :-) a on ma pritom drzal za zadocek alebo za prsia, to bolo super vzrusujuce. Je to dobra priprava na neskorsi sex. Ked sa sama pohybujes a udavas si tempo.

veronika

Dada, myslím, že je to normálne, pretože sa ešte nevieš dostatočne uvoľniť, keď to robí a možno je tiež len trochu nešikovný. Skús mu povedať, čo a ako sa Ti páči a budeš spokojná, nemyslím, že by to bol problém. Alebo nech Ti skúsi pomôcť ústami:))) pa pa

pindurka

Je to úplne v pohode, nemáš sa prečo cítiť trápne ani blbo. je to v poriadku. možno je tvoj šrac trošku nemotorný, alebo proste potrebuješ čas.. a zlepší sa to.. .mám ten istý problém...a väčšinou, teda aspon u mna je to napr. tak, že v sexe je to potom super..a máš z toho pôžitok...uvidíš, ked začneš so sexom...tak z toho budeš mať väčšiu radosť ako on:))Veľa šťastia

denisa

Nemas dovod sa kvoli tomu nejako stresovat. Je strasne vela zien, ktore orgazmus zazivaju az vo vyssom veku (po 25ke). Ak je partner chapavy, tak ho nebude trapit, ze nedosiahol to, co sa od neho (vseobecne) ocakavalo. Musis mu vysvetlit, ze aj ked ho nemas, tak je to snim skutocne dobre a paci sa ti to. No musis na to s citom, chlapa sa to moze dotknut a moze sa citit tak trochu neschopny.

zdravie1

..a ked si to robis sama, tak dosiahnes orgazmus? Ak ano, tak sa s nim porozpravaj, co ti robi dobre, prip.mu to ukaz...

dada

praveze ho nemam ani ked si to robim sama!!! mam vsetky tie pekne pocity okolo toho, ale orgazmus to nie je, takze neviem jako dalej...fakt mi to je pred nim trapne