Francuzsky bozk - poraďte - ako na to

Príspevok v téme: Francuzsky bozk - poraďte - ako na to
xewe 2

Mam teraz prvykrat dievca s ktorym chodim a aj ja som asi jej prvý chalan.Sme spolu uz nieco vyse 3 mesiacou a este sme nemali francuzak a ani ziadne dlhe bozkavanie len take jemne bozky. No dnes ked sme boli spolu tak ma priatelka chytila vzadu za hlavu pritlacila si ma tak jemne k sebe a ten bozk trval o dost dlhsie ako zvycajne a mam pocit ako keby sa nieco snazila robit jazykom alebo perou niesom si isty ja som mal usta zavrene. Myslite ze chcela francuzak?

blondynecka_

najpr sa jemne dotykas pier, potom viac a viac, a potom jednoducho pridavas jazyk, najprv tak letmo, potom sa s nim len tak hraj. nic to nieje, ved je to len bozkavanie

Heinz-klátil

Ti si pako!
Myslite, že chcela francuzsky bozk?
LOL Nie! Ona ti chcela vyšpárat medzi zubami kmín (po blavacky rasca, aby ste tumo niektory rozumeli :)
Ešte by ma zaujímalo kolko mas rokov tipujem nejakych ubohych 15
vztah s azacina bozkom a vy ste nemali iba ako pises take jemne...
fakt by ma zaujimali tvoje roky pripadne aj jej.

MajQa

Mnoo tak ak mam povedat nieco o bozku konkretne o francuzaku je to jednoduche ja som sa toho bala ale poviem vam takto ked to raz skusite uz nechcete prestat je to uzastny pocit... nikto ma to neucil ono staci sa nechat viest je to uplne lahke to len vyzera narocne ale ide to samo...drzim vam palce:)

lovehurts

xapete ja mama chalana s ktorym mosem mat farncuzaka ale ked ja sa bojim ja nevem co amm robit .. :( s chcela by som to azzit ale ko na to ?? :( poradte co amm robit?

mircoMY33

podivaj sa ked si jej prvy chalan tak ani ona nevie ako na to a ja si mislim ze vtedy keby ty chcela dat francuzak tak bys to urciite vedel a nie rozmislal ze ci chcela

romculjatko

Bozkááávanjééé ?????Oemgééé...Thoooo čoo je ??????To jaáá thakééé nepoznámmmm ččččáákkkk SPISA62 a R-o-m-c-AAA A monca952 RoMcULdA-XXX nehe :D:D miiii o tomm asiii vvvélláá vjéémééé ..D:D heegh :D ale njéééé setkoo .....ProfesionáálkkQyy ......:-*cmukkklessss babyy ..D:D::D aaaa terááásss informatika --D_D