cysta na vajecniku

SFTH

ja mam pred 22 rokom pred siedmimi dnami mi vyberali laparoskopicky cysty na aboch vajecnikov, boli dost velke jedna ako grapefruit a druha mala iba ako vajce.. nik ani nic nemoze zarucit preco cysty vznikaju..tak jak pise RNG su to smeti moje cysty boli dermoidneho povodu ktore vlastne obsahuju vsetek humus stela chlpy maz kostne tkanivo niekedy aj zuby. a striedanie partnerov nemoze sposobit vznik cyst iba ak infekcne ochorenia. ja som zapali nemavala, ani bolesti a aj menstruaciu som mala pravidelnuuu len som mala strasne bolesti. Kedze ma tvoja kamaratka 26 rokov cysty vacsinou vznikaju vo veku 20az 40 rokov.. fakt zalezi o aky typ cyst ide niektore sa same vytratia ine praskaju ine liecia hormonalne a ine len operacne.

RNG

Cysty su "smetisko" tela. Do nich telo vyhadzuje materialy, ktorych sa nevie zbavit inaksim sposobom.
Su to sprodukty travenia, rozne zamorenia(chemicke, biologicke, vylucky roznych patogenov....)
Definitivne kvasinkove infekcie prispeju k zamoreniu, ich splodiny su "smeti" pre telo, niektore dokonca velmi skodlive , niekedy az karcinogenne.
Striedanie partnerov dava vacsiu moznost nakaz.
"Smeti" z tela odstranuju hlavne enzymi, takze extra jod na podporu vytvarania enzymov alebo priamo enzynaticke doplnky stravy odstrania tieto zamorenia z tela.