Mám 23 a nebaví ma sex

Príspevok v téme: Mám 23 a nebaví ma sex
sunnysweetie

Mam skoro uz 23r. ale asi rok dozadu som tak zlenivela,ze sa mi uz ani sexovat nechce :(. Neviem,dakedy som si to super aktivne uzivala..ale teraz sa mi uz nechce :( pre partnera sa premaham a snazim sa "sexovat" vzdy ked chce,ale uz to nie je take,ako ked som bola mladsia..ja nechapem preco,ale ja uz nemam na to ziadnu chut. Ked sa o tom bavim so spoluziackami, maju podobny problem..Uz sa im nechce tolko,ako volakedy..

Je to normalne?alebo trpime nejakou poruchou???

danna

sunnysweetie, mam 19rokov a v 14tich som mala 1x sex,mam aj ja s tym problem,taka som leniva ze sa mi uz nechce ani menit polohy ani nic vymyslat..predtym som aj sportavala a ted nic.. som taky lenochod..abo je to aj tym ze mam priatela takmer 5rokov aj ho milujem,ale nic ma nebavi.. ak na nieco prides co ti pomohlo abo neco tak sa ozvi:D

bublifuk

no to sa asi stane ze sa zo vztahu vytrati vasen, ale neboj, nie je to vekom. ja mam tolo isto rokov a som cerstvo zamilovana a hned ma to zacalo opat bavit. a so zacinanim priskoro s tym na mna nechodte, 15 rokov je piskoro, ale 18 je myslim si tak akurat, a ked to nie je ono, moze sa to znudit aj po pol roku. treba sa skor zamysliet nad vztahom a ak toho svojho lubis, skuste si to nejak spestrit, alebo si dajte na chvilu pokoj alebo co.

zz

finch: ja by som to aj prijal ze by prestala ale ona asi nebude suhlasit-vraj sa jej upravil cyklus a uz ani nemava taku bolestivu menstruaciu ako predtym takze neviem...este chceme vyskusat inu s mensim mnozstvom hormonov cico(ona mi take nieco vravela, som zvedavy)

finch

ZZ tak nech vysadi HAK na pol roka a uvidis. Avsak ked je uz system uplne naburany hormonmi tak potom sa to vrati len ciastocne!!! Skus ty brat HAK 4 roky a uvidis co to s tebou dorobi. Ja som sypal 2 mesiace a bol som dosraty 2 roky potom co som prestal.

finch

ja ti poviem z coho to je, aj ked sa budes hnevat. Je to z toho ze si zacinala so sexom skoro a jednoducho sa ti znudil. Ved keby som aj ja robil nieco kazdy den to iste tak sa mi to znudi. Napriklad na ranajky som maval chrumky kazdy den dva roky, a teraz mam zas chleba, lebo chrumky sa mi znudili. Tak to je presne tvoj pripad, potrebujes okorenit svoj sex. zivot, ale to uz necham na vas. Ak to bude stale stejne, tak to pojde dole vodou.

zz

sunny: no aj ja som si tak dnes uvedomil ze uz niesom bezstarostny teenager(mam 22) ale z inych dovodov...no ten stres urcite hra velku ulohu,ta moja je tiez dakedy v strese tak ani nevie co je to sex dakedy:) ale mozno je chyba aj v tvojom priatelovi-mozno tebe uz nestaci ako dakedy len povedat ,,pod bejby dame si jedno kolo" mozno uz teraz potrebujes aj naku tu predohru, s pocitom ze to nemusi vzdy skoncit sexom...proste asi na teba nerobit natlak ak ma chapes.proste len relaxovat a asi to tak uz neberies..rozpravala si sa s nim uz o tom?

sunnysweetie

zz..ja neberiem antikoncepciu a vidis..uz sa mi nechce..ale moze to byt aj v strese..napr. ja som teraz velmi vystresovana,tak to zvalujem na to.
ked som brala HAK,vobec som nemala chut na sex! uz by som to svinstvo NIKDY nebrala..

ja sa zacinam bat,ze starnem :O)

zz

ahoj,aj moja priatelka uz nema taku chut ako dakedy(pred 2-3rokmi)aj akosi sa zacala stale bat ze nas niekto vyrusi tak sa radsej nechce milovat,aj celkovo strtila ,,apetit" na podobne veci ako bozkavanie,objimanie,atd...a mna to akosi stale nepreslo-sme spolu uz vyse 4rokov.ono je to urcite spojene aj s HAK a aj z toho ze sme spolu uz tak dlho alebo ja neviem-tiez som z toho v koncoch lebo ja sa snazim na nu netlacit ale som proste nadrzanejsi ako ona:((