Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapalené obočie :(

Príspevok v téme: Zapalené obočie :(
noonaa

v poslednej dobe,ked si pinzetou vytrhavam chlpky z obocia,zapaluju sa mi tie loziska chlpkov.niekedy mi to dost navrie,inokedy to je ako zaschnuta vyrazka.neviem,co s tym,vzdy si to dezinfikujem,aj pinzetu,ale mam velmi citlivu plet asi.a nevyzera to dobre,obzvlast,ked an to ide make up.nemate nejake rady,ako tomu predist,??vdaka

noonaa

moje je dnes v strasnom stave,:( kazdy vytrhnuty hrubsi chlpok ma boli a vytvara tieto vyrazky....nemam precitlivenu plet?

panik-a

len by som sa vratila k samotnemu problemu -ten zapal nesposobuje spinava pinzeta. Podla mna su to zarastene chlpky. Tak co s tym ?

RNG

O vsetkych latkach, ktore su silna konkurencia farmaceutickych patentovanych liekov sa "vedu diskusie".
Snad si naivne nemyslite, ze farmaceuticky a lekarsky priemysel si necha utiect obrovske prijmy!
V USA pouzili citricidal miliony ludi, zatial nebola podlozena ziadna sprava o poskodeni ludi, lebo to by znamenalo, ze nas velky a vsemocny strazny pes FDA, ktory brani zaujmy hlavne farmacie by to uz davno zakazal, tak ako vyradili z volneho trhu efedru, lebo "udajne zomrelo na nu 35 ludi".
Hoci to nebolo dokazane, verim tomu, lebo efedra zvysuje tlak a pouzivali ju tlste zeny(s vysokym tlakom) vo velkych davkach na chudnutie.
Ale aspirin sa predava volne dalej, hoci podla prestizneho casopisu lekarov JAMA sposobuje az 17000 smrti na vykrvacanie(poskodzuje zaludocne steny aj steny v tenkom creve)
Takze sa bezne pouzivaju dva metre, jede ultraprisny na potravinove doplnky, druhy zalozeny na prehodnoteni kolko latka pomoze a kolko poskodi pri farmaceutikach.
Nuz ja pouzivam citricidal uz roky s velkym uspechom, podobne aj plno ludi v mojom okoli.
Na mnohe infekcie zabera lepsie, nez predpisove ATB. takze je dovod na "diskusiu" aby sa nejak spochybnil.
To je systematicka politika, proti "spinavej konkurencii" prirodnych neskodnych latok voci syntetickym patentovanym farmaceutikam, kde na bocne nasledky a kontraindikacie casto nestaci len jedna strana v pribalovom listku.

:-(

bohuzial o pripravkoch s grepfruit.vytazkami sa vedu r5ozne diskusie, a je tu podozrenie ze za ich vyraznym antibakt.ucinkom stoja konzervacne latky/i ked urcite nejaky antibakt.ucinok maju/

....

propolis.tinktura stoji okolo 80 korun, ta najdrahsia.ale pozor, nesmiete byt alerg.na vcelie produkty/tym sa mysli aj vceli jed./

RNG

Ano,GSE,33% citricidal, vytazok z grapefruitovych jadierok.
Je to velmi silna antimikrobialna latka, ja ju pouzivam uz roky na rozne problemy,vonkajsie aj vnutorne pouzitie, nakoniec v USA je to uz od roku 1982 a miliony to pouzili.
Ucinna latka citricidal sa pouziva aj v Europe do roznych zmesi, aj Cesi maju vyrobok citrovital, aj Nemci maju Grapefruit Kernel Extrakt atd.

alina

kolko stoji propolisova tinktura? ja mam tiez ten problem ze sa mi robia cierne bodky potom, a vytlacam si ich... aspon to tak nevidno.

...

propolisovu tinkturu kupis v lekarni, doma sa neda vyrobit.kup si serioznu z lekarne, ta je testovana, kedze vcely zvyknu robit propolis z toho na co natrafia, dokonca som citala,ze ju dokazu vrobit aj z rozhoruceneho asfaltu:-(/radsej uz pouzi cisty lieh,miesto medu,s tym nemam skusenosti a okrem toho, ten ti to nestiahne. ale dobre si vyzmykaj vaticku, aby ti to nestieklo do oci!!!!/to ale samozrejme urcite vies/.ten med vlastne nema s propolisovou tinkt.v tomto pripade nic spolocne.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapalené obočie :( - Fórum - ZDRAVIE.sk