krvne testy

zistia to?

zatial este neviem ci bude meskat. ale aj keby bol v norme, tak som pocula aj citala, ze menzes moze dostat aj tehotna. takze to nie je 100% istota :( na tomto svete uz nie je nic 100% :(

barbinka

Ako môžeš byť prosím ťa tehotná, keď si nemala pohlavný styk? Jedine, že by si bola panenka Mária a by ťa prišiel oplodniť duch svätý.

zistia to?

tak, mali sme s priatelom petting a niesom si ista ci nahodou nemohol mat nieco na ruke ked ma prstoval :( ale uz niesme spolu, takze sa ho to ani spytat nemozem

zistia to?

lenze hacik je v tom, ze som este nemala pohlavny styk. takze nechcem plasit nadarmo lekarov, len ja mam nervy... keby som bola tehotna tak som uz v druhom mesiaci :/

panika

ak si, aj tak to raz na tebe bude vidiet. Povedz to lekarovi priamo-ci uz na tom sone alebo ak pojdes na odbery. Aspon sa zbavis neistoty

panika

bojis sa, aby ti na to neprisli, alebo chces vediet ci si tehotna? Ak ides na sono, musis mat plny mocovy mechur-ten nadvihne ostatne organy, vtedy by to malo byt vidiet

zistia to?

panika: diky :( a ked mi budu robit sono, a tiez nebudu vediet, ze sa mozu zamerat aj na to, tak zistia, ze som tehotna?