Bola som znásilnená - ako sa s tým vyrovnať

jojoa

hura, tak to tie mlyny asi mleli riadne rychlo.....
to by som ho chodila matat este aj ja.......
dufam, ze ma raka na vtakovi

jojoa

neviem, ake svedomie myslis,
ak ublizis niekomu nevinnemu, mozes mat svedomie, ale ak otravis taku svinu, naopak, musis mat pocit z dobrej vykonnanej prace... a hlavne, ze ty si bola posledna

smutnuckamatka

vies mozno mas aj trosku jooja pravdu ale zasa radsej to spravit takto oznamit to a pretrpet ako keby ze mas mat na svedomi este aj ako keby vrazdu nemylsis?...prezila som tie prehanacky a kazdy na mna ukazuje to je ta,,preto sa teraz stahujeme a zacinam odznovu,jeto tazke ale jednodcuho musim zit dalej:((

jojoa

precitala som si par stran prispevkov a dosla som iba k jednemu nazoru.
Ak by sa mi taketo nieco stalo, vykaslala by som sa na policiu a potichu ho zlikvidovala,
napr., nejaka otrava na potkany, "nestastna nahoda", alebo nieco podobne.
neviem si predstavit, ze by som to oznamila na policii a policajti chlapi by to vysetrovali--to musi byt akokeby druhy raz znasilnenie. A neviem aky je tam postup, to by ma urcite prehnali cez gyndu a co ja viem co este, okolie by tiez nejako reagovalo, lebo samozrejme by to bola pikoska.....

smutnuckamatka

bohuzial sa to stalo aj mne,,,,dotycny bol mojjej maminy priatel,,teraz uz sedi v base,,,nikdy mu to neodpustim,,,znicil mi zivot a ja neviem ako dalej,,pomozte mi ak niektovie ako sa da pomoct v takotto pripade

katka30

no teda, este aby sa ti nepomstil. kasli nanho. mala si to vtedy povedat policii, ale to sa lahko hovori, ja som tiez nic neoznamila. ale uz nikdy nikdy by som toho muza nechcela stretnut, dufam, ze to osud tak zariadi

zuju

katka- videl, tvaril sa ze ja som ublizila jemu nie mne, povedala som to riaditelke, i mojej veducej vtedy, ale len sa usmievali ze co vystrajam ze on to robi s katzdou, riadtelka povedala ze to bude riesit ze mi pomoze pomohla jemu