Bola som znásilnená - ako sa s tým vyrovnať

ewelin

to sa ti páči, ked chlapi znásilnuju ženy? čo si za človeka? moja kamarátka na tie vaše uchylky doplatila životom...postrieľať všetkých takýchto darebákov...

sexboy

ked si to zažiada...a podla oblečenia a spôsobu vyjadrovania a chodze hned prídeš na to, že čo chce...najmä mladé buchty na diskotékach...potom ked nastupi do mojho auta už nemá šancu...joj bože milujem mladé baby...my chlapi za to jednoducho nemôžeme...vy nás k tomu nutite...

puska:)

sexboy. no a čo je na tom, ked chodia tak oblečené? to ich musíte hned pretiahnuť? kolko máš rokov? asi veľa nie...usudzujem podla tvojho názoru...a presne to by si pretahoval všetky baby na kupaliskách?

svine!!!!

ZIADNA si za to nemoze sama!!!!...aj ked ani ja neschavulem ako chodia niektore poobliekane ale povedat ze niektore si za to mozu same....je prisilna kava

barbinka

ja žiadne sedenie nepotrebujem. mám veľa poznatkov zo psychológie, mám z nej aj štátnicu. ja sa tu nechcem s tebou hádať. Nezastávam sa tých chlapov, len som proste povedala, že niektoré baby si za to môžu samé.

svine!!!!

tak ver v svoju naivitu....a ked sa niekdy zobudis doo realneho sveta tak sa ozvy...kludne ti vybavim nejake sedenie s psych aby si na to zabudla.....

barbinka

neznásilnil a netreba chodiť v žiadnych rolákoch. Keď mám ísť odniekadiaľ sama, tak si radšej zaplatím taxík a nebudem riskovať, že sa mi voľačo stane. a nenosím sukne, kde mi je vidieť celú riť a tričká že mám prsia vonku. By si sa čudovala koĽko báb chodí aj bez gatiek a otrčajú všade svoju pi..Nevravím, že sa mi niečo také nemôže stať, ale aspoň nerobím nič, čo by k tomu dopomohlo.

svine!!!!

barbinka tebe sa to asi nestalo ze???tak ti to ani neprajem....ale neprekvap sa ak budes chodit v rolakoch a aj tak ta nejaky debil znasilni....potom som zvedava ako budes reagovat....jasne najlepsie to hodit na vyzivavost.....sak to je ubohost....

majo23

no urcite baby by som nehadzal vsetkych chlapou do jedneho vreca hej?aj ked s vami suhlasim.na kupalisku su zeny v plavkach a nikto ich neznasilnuje.podla mna treba trochu rozmyslat a nechodit v noci same po parku!a tych magorov s prace dufam ze si ich udala.