ANTIKONCEPCIA

inpresia

AHOJ, ja osobne odporucam tabletky. Pouzivam ich uz vyse 2 rokov a som max spokojna, pretoze okrem toho naj mi aj tlmia bolesti pri mestruacii a upravia ti cyklus...pouzivat kondom je ako "lizat med cez sklo" asi tak....a nikdy nevies, kedy sa roztrhne a takto mas istotu. Ziadne kecy, ze nemozes pit a fajcit, o.k beriem, ale je to vazne minimum a nie ako strasia lekari :-)))

inpresia

AHOJ, ja osobne odporucam tabletky. Pouzivam ich uz vyse 2 rokov a som max spokojna, pretoze okrem toho naj mi aj tlmia bolesti pri mestruacii a upravia ti cyklus...pouzivat kondom je ako "lizat med cez sklo" asi tak....a nikdy nevies, kedy sa roztrhne a takto mas istotu. Ziadne kecy, ze nemozes pit a fajcit, o.k beriem, ale je to vazne minimum a nie ako strasia lekari :-)))

sibalka

ahoj no mozte sexikovat aj bez ochrany len tvoj priatel musi striekat na prsia alebo na tebe na brusko :)) ale tak musi to vediet ovladat, nie ze sa urobi skor. ak toto nie tak sku s hormonalnu antikopc. lekar ti poradi, je to bezpecne na vysoke precenta, hoci moja kamoska otehotnela aj napriek tomu ze brala tabletky a mala menzes.

qiu

no tak skuš chemickú antikoncepcie,, alebo HAK v náplastiach to ti nejde cez tráviaci trakt, čiže nie si tak " škodlivé".