Som ešte panna, alebo nie?

Príspevok v téme: Som ešte panna, alebo nie?
neštastna15

Mam 15r.Až mi skončili kramy,ale ja som si pre istotu dala ešte tampón..ved keby nahodou.
Ja som si ho tam dala dost na silu,a strašne ma to tam zabolelo,kedže som stale citila tu bolest,a citila som ten tampon,vybrala som si ho že si dam radšej vložku...
No prekvapenie sa stalo že ten tampon nebol čisty ale bol cely od krvy.Použila som ten SUPER (OB)ten največši..
Čo si myslite o tom? da sa panenska blana pretrhnut tamponom? Ja mam dojem že da,ked som začala silno krvacat.
PROSIM O RADY,lebo hanba ist s tym na gynku a vysvetlovat im to...

bianka

tak mu nehovor ze nemas blanu... naco? ved niektore dievcata aj ked ju maju, nekrvacaju vobec ani ich to neboli prvykrat.. mna osobne sice bolelo, ale kopu kamosiek nie :) no problem :)

madman

povies, ze si nemala styk a ak aj budes porusena, absolutne ho to nezarazi, gynekolog predsa vie, ze blana sa moze porusit aj inak ...

badgirl

ahojky,ja som mala presne ten isty problem...pri masturbacii som asi stratila blanu,krvacala som hned po tom a dost silne,ale aj na druhy den som este mala stopy krvi vo vytoku..dost ma to vystrasilo...ale to este nic...o tyzden som sla byciklovat a to kvacanie sa mi vratilo..tak som to nechala tak..a o dva tyzdne zas..po menstruacii som myslela ze to bude v pohode..ale trvala osem dni co sa mi nikdy nestalo a pat dni potom som tri dni krvacala...je mozne ze to bolo psychikou..lebo som bola s toho dost dlho mimo...alebo som prechladla...neviem..prosim poraddte mi

.:iris:.

no ale tu skor ide o to, ze ked sa ma opyta ci som uz mala pohlavny styk a ja poviem ze hej, tak a zacne ma vysetrovat a zisti ze mam neporusenu blanu tak...

3martina3

Mile slecny, este raz teda - GYNEKOLOG SA VAS NEBUDE PYTAT AKO, KEDY, KDE A S KYM STE PRISLI O PANENSKU BLANU!!! Takze ziadny problem s vysvetlovanim...

.:iris:.

mam podobnu otazku, tampony pouzivam uz roky, nikdy som vsak nic take necitila ako ste popisovali - tu bolest zvonka, p. styk som mala a vobec som nekrvacala, stalo sa mi vsak ze som toto leto vela bicyklovala a krvacala som i mimo menstr. - mohla som si takto porusit tu blanu?, alebo ju este stale mam a len som si ju natrhla? hanbim sa ist ku gynekologovi a vysvetlovat mu to tam takto vsetko... ach jaj

timea.l.

waw...nesom sama kto ma taky problem,mam sice 14.rokov ale kcela by som sa tiež poradit.
Viete mam 14 nemôžem mat sex,Tak som masturbovala a asi som prišla pri tom o panensku blanu.Zistila som to tak že som na druhy den krvacala-ale kramy to neboli...-bo tie som dostala až o 3tyžne.
Myslite si že som si mohla pretrhnut pannensku blanu? :-O

veronika

neviem, prečo si tak zakladajú dievčatá na tom, že majú panenskú blanu. Väčšinou ju pri milovaní ani necítiť, muži to naozaj necítia, poväčšinou sú do milovania tak zabratí, že si ju ani neuvedomia slabší odpor, ktorí zacítia a pripisujú to nervozite, alebo svojej nešikovnosti. Ak mu povieš, že si panna bude Ti dôverovať. Mimochodom nie je pravda, že vždy výde krv. Gynekológovi povedz, že si si ju asi pretrhla sama tampónom, vie, že mu nemáš prečo klamať a viac-menej ho to nejak veľmi nezaujíma, jemu ide jedine o to, že keby si nebola panna, tak by Ti pri vyšetrení robil nejaké testy navyše na pohlavné choroby, nikto Ťa za nič odsudzovať nebude, aj keby si sa už prvýkrát milovala, dnes je to normálne.

lea123

no ja som tiez nebola panna v pravom zmysle slova ked som mala prvy pohlavny styk, a ide o to ze ani neviem ako som o to prisla a kedy

3martina3

Neviem preco by si si mala vymyslat. Ja som v podstate prisla o panensku blanu ani neviem kedy, lebo pri prvom styku ma to vobec nebolelo a ani som nervacala, priatel to vobec neriesil. A gynekolog sa ta vobec nebude vypytovat kedy, s kym a ako sa to stalo, len sa ta spyta, ci si mala pohlavny styk - a je na tebe, co mu povies. Ver mi, gynekologov uz asi nic neprekvapi :)