Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pulz nad 100

Leooo

Ahoj, mám 13 rokov tlak mám 120/70 a pulz 95-110 je to v poriadku? mám to už dlhšiu dobu ale nevenoval som tomu veľa pozornosti, sportujem thaibox na treningoch mam pulz okolo 120-140.

roxxy

a to jam mam pulzy v kľude okolo 100-120,a ked sa namaham tak mi ide srdcae vyskočiť a kardiologička mi povedala že v mojom veku je to normalne.

jebe vam ???

Vaaaam tu vsetkym jebe sa tu stazujete za pulz 90 a popritom ja mam puz 151 a stazujem sa ???? vam jebe nacisto ... !!!!! sa spamatajte !!!!

domcicicici

anca anulik v tvojom veku je taky vysoky tep v poriadku...odvija sa to od veku a od aktivity srdca...cim sme starsi tym menej je nase srdiecko aktivnejsie kedze aj ono starne...dalej to zavisi od toho ci vykonavas pravidelne nejake sportove aktivity a pod.

32 rokov to neviem ci je v poho taky vysoky tep ale podla mna 32 rokov nieje tak vela aby tvoje srdiecko nevladalo...a 120 pri namahe nieje az tak vela...
sportujes ???

ale ako nevravim ze sa nemozem mylit mam len 17

anca anulik

ahojte mam len 14 rokov a mam vysoky tep okolo asi tak 90 az 100, ked nic nerobim ale mala som aj 144 ked som nic nerobila a vtedy mi bolo zle.. chodim na kardiologiu ale tam mi povedala ze som ok .. je mi nieco??

Radooooooooo

Ja tiež mávam vysoký pulz okolo 90-100 mam 14 rokov. Tlak mávam okolo 121/76 ale pulz mavam strasne vysoky. Myslite ze to nieje nejaka choroba alebo zdedenie?

Tomaskooo

čaute..mám 13 rokov. Moj Kludový pulz je 90, a kedže viem že ked´je primeraný kludový 85 u detí v mojom veku, tak či je 90 ešte v pohode alebo to treba liečiť. Díky za opdpovede :)

Kwiki

Ja mam tiez problemy s vysokym tepom..bezne okolo 100-105..Bol som na EKG a vsetko je v poriadku... ked som vecer v klude tep mam od 63 do 80 takze to moze byt aj psichyka, nakolko mam v poslednej dobe problemy..Niekde som cital ze to moze byt aj poruchou obliciek :) tak skore uzdravenie srdco-buchaci :)

house

Ja beriem betablokatory od svojich 22 rokov, vtedy este nebol concor ale trimepranol.Nikdy nelutujem, ze som tie
betablokatory vtedy zacal brat mozno asi preto este zijem ,mam 55 rokov srdce ako zvon, ale ja som mal tlak vysoky uz vtedy 180/100.
Ak mate Tachykardiu a nizky tlak
su potrebne dalsie vysetrenia preco je ta tachykardia, ziztit skutocnu pricinu, az potom liecit.U mna to bolo
jednoznacne esencialna hypertenzia.
Treba liecit tachykardiu, srdiecko bije
skoro 2x viac zatazuje sa dvojnasobne.
Treba liecit pricinu tachykardie.

m.

Mavam nizky tlak a pulz 120 pri zmene pocasia a toci sa mi hlava..ale problem mam v stitnej zlaze. Treba si dat skontrolovat stitnu zlazu.Na spomalenie uzivam Lokren podla potreby.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pulz nad 100 - Fórum - ZDRAVIE.sk