bozkavanie.......

caku

presne toto sa mi stava ked ma bozkava moja priatelka...no len potom to blbo vyzera ked sa prestaneme bozkavat a mam zacat chodit s postavenym vtakom v nohaviciach :D

janahudecova

jasne,hlavne ak ste spolu nic viac nemali.stava sa to aj starsim...asi sa to neda ovplyvnit,ked ho to vzrusuje...

bum

ci ja ked sa bozkavam s mojou ..tak stoji jak rura ...neni to pre mna velmi dobre lebo sa bjoim aby nato neprisla ..:D a potom sa tak ku nej velmi netlacim.. :D..ale je to sranda.aspon mne pride skoro vzdy smisne :DDD

agatha

Noo tak ten moj je tiez cely bezseba zo mna...a ako zistim,ze sa mu postavil bez toho,aby som mu smatrala v nohaviciach?Ked sa tak dlho dllllho bozkavame tiez jazyky a hryzkanie a taak tak si aj povzdychne a potom sa na mna taaak sladucko tuzobne pozrie....

zizisi

:D :D :D :D :D :D moja to je uplne normalne ved je chalan a ma pipika nee bozeeeee .. bud rada ze sa to postavi aspon vies ze sa pri tebe vzrusi ze sa mu pacis .. toto neustupi .. mozno vtedy ked ho uz prestanes zaujimat .. neboj je to normalne :)