Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som tehotna a nechcem si to nechat...

Príspevok v téme: Som tehotna a nechcem si to nechat...
waclavka

doktor mi dnes potvrdil ze som tehotna.
ale rozhodla som sa ist na potrat.
nechcem mat decko,chcem studovat ,ist na pravo a decko by mi skomplikovalo zivot...
este sa na to necitim...
je to este male som v 2 tyzdni tak si myslim ze to je este v pohode s potratom nemyslite????
ma niekto stim skusenost??????
ak hej napiste...

ini nepiste ze si to mam nechat a tak ,,,
lebo si to nenecham.

leona

Prezyvka55,
sa nehanbis? Tolko netolerancie a bez respektu? Kto ti dal pravo hovorit druhym, co maju robit?
Ludia toho narozpravaju... Az 90% toho, co vravia su hluposti... Vsetko je to otazka doveryhodnosti. Skoc sa pozriet na tu stranku a prever si, co pisem ja. A... kde si mozme preverit, co pises ty? Alebo ti mame vsetci verit, lebo... ty uz vies... :)

leona

Scroll,
nemam rada plytkych ludi, ktori nevidia hlbku veci. Ked citis, ze sa ta to netyka, ze by si nikdy tuto moznost nevyuzil (a) prosim, nech sa paci. Tato diskusia ma nazov "Som tehotna a nechcem si to nechat". Pre zaujemcov o tuto temu, je aj moj prispevok a myslim, ze v kontexte.

Prezyvka55

Inak misoprostol sa pouziva na liecbu peptickych vredov a to ze sposobuje potrat je jeho vedlajsi ucinok. To aby ste mali predstavu.
Okrem ineho jeho vyrobna cena je par centov max 1 euro. Za to euro sa da vacsinou splasit na vyzkum.

Prezyvka55

Testujem lieciva a v ziadnom pripade neodporucam tu tabletku z toho linku ak si nechcete odfajcit zdravie s moznostou trvalych nasledkov. Ak chcete potrat OK chodte normalne do nemocnice.
Hlavne chcem apelovat na mladych ktory si myslia ze kupia na nete predrazeny sajrajt a pomoze im to. Ano mozno potratite a mozno nie, a mozno si privodite trvale nasledky.
Cize s potratom sup sup k lekarovi. Serte na tych biznismenov co vam ponukaju tieto nebezpecne somariny a este chcu za to 5krat-10krat viac ako to v skutocnosti stoji.

scroll

leona, dávaš link na obchod so smrťou

kúpiš si tú tabletku a tým si kúpiš smrť svojho dieťaťa

Nie sú to len bunky, je to nový človek, je to zázrak, čo sa začne diať po tom, ako sa spojí spermia s vajíčkom. Už to nie je vajíčko, už to nie je spermia ale nová ľudská bytosť v úplne prvotnom štádiu vývoja. Ale už v tomto okamihu jeho DNA obsahuje všetky ale úplne všetky informácie o človeku - od jeho fyzických až po jeho povahové vlastnosti. Každý z nás touto fázou vývinu prešiel, keby sme na to pamätali, neodvážili by sme odporúčať také tabletky a interupciu, lebo len preto, že naše mamy ich nevyužili, sme tu.

mimochodom, tá tabletka je u nás zakázaná

ayvi

omg však ani písať nevieš, ako chceš ísť na právo? počítam že keď si nenájdeš robotu, budeš chcieť decko, ale ups...už nebudeš môcť ;)

Leona

Ty si sa narodil svojej mame v prvom mesiaci tehotenstva? A biologiu ste v skole nemali len ste sa co? modlili? To nie je clovek dieta zivot to je delenie buniek. Nech sa zeny rozhodnu rychlo hned ako zistia ze su tehotne len horsie ze niektore zistia az v 12stom tyzdni tehotenstva to je problem nepozna seba nepise si cykly nevie kedy opita otehotnela a potom pruser.... To je zlaty moj problem dnesnej doby... moralka vychova 14 -15 rocnych dievcat. Kde su rodicia ake vztahy maju s detmi a co zaujem??Hm ...

Ondrej_333

A čo má byť? Vyjadril som sa k téme potratov a napísal som svoj názor - alebo aj téma potraty už nie je aktuálna, nikto už na ne nechodí?

papousek

Kazdy nech zije svoj zivot a cini tak ako citi co je pre neho dolezite ma na to pravo.Aj ked vsetko ma dve mince.vo vzdialenej rodine poznam pripad ked vo velkej laske a v blahobyte vystudovany mlady partnery sa este rozhodli pockat ale uz zosobaseny ze staci aj o 5-8rokov mat dieta ze si chcu este uzit pocestovat v poslednom rocniku otehotnela a ze este ma cas dala prec sla na potrat.5rokov si uzivali zivot pochodili svet a ked si mysleli ze uz je cas na babo prislo sa na to ze pri potrate pochybili nevedela otehotniet 10-15rokov vlastne uz nikdy.Vacsinu nasetrenych penazi aj s pomocou starych rodicov dalsue roky investovala na rozne kry aj v zahranici ale snazenie bolo marne.po 15rokoch marnej snahy a roznych podrobenych vyskumov sa rozhodli o adopciu.Jedneho roztomileho chlapceka ktory im urobil velku radost adi mal 4roky ked si ho vzali.len si nikdy neodpustli ze urobili zivotnu chybuVlastne dieta bikdy nemali.
Mnohym kt sli na potrat sa este narodi zdrave dieta ale aj taketo veci sa mozu stat.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som tehotna a nechcem si to nechat... - Fórum - ZDRAVIE.sk