Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

wcko skola babi pruser

Príspevok v téme: wcko skola babi pruser
patrikvarga

Dobri vecer prosim pomoste mne Volam sa Patrik mam 13 rokov chodim do 7 triedy
chcem poradit mam pruser asi
dnes som sa urobil na babskom wcku vigecoval som sa na wc dosku kde si sadaju spoluziacki a velmi som cakal ktora si sadne na moje semeno a sadla si Simona chodi do vedla triedi
nevedela co toje tapa tak babi zavolali ucku!!!! ta richlo dobehla a zistili co toje teraz je na skole pruser nevedia kto to urobil si misla ze uchil
proto sa ja pitam ze ci Moze ostat Simona tehotna ked si sadla na moje semeno prosim piste Pato.

moniqa87

bobor ak sa chces zabavit lepsie precitaj si v sex/sexuologia temu prvy X francuzak...
a pekne od zaciatku, nasmejes sa ako kon...

corny

To ste fakt vsetci taki naivni?Ved ten trulo si z vas robi srandu....A ocividne mu to vyslo a s kamosmi sa teraz na tom smeje niekde. A ja s nimi:-))) LOL

poliewoocka

Ale no...hadam,ked vidim na wc mise nieco,co tam ocividne nepatri,sadat si na to nebudem.LOGIKA...O ostatnych veciach ohladom moralky,etiky,psycho a sexuologie pomlcim,bolo toho uz ´toho dost.

ginngi

:D :D :D ja nemam slov... ved to je trapne... ty si akoze inac normalny? a ta skola, je nejaka specialna, alebo co? :D

ach jo

Lidi prosimvas kdyt ten chlapec je očividně zoufalý tak naky inteligentní rady a nepište každej něco jinýoho ;-)

lea

no chudera Simona, si predstav ako sa asi citi. vsak sa jej iste vsetci smeju za to. co keby sa nieco podobne stalo tebe?

barbinka

Otehotnieť nemôže, lebo spermie neprežijú v tomto prostredí. Ale bola by som rada, kebyže spravia testy DNA a by zistili komu to patrí, aby si sa poučil a začal normálne správať.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

wcko skola babi pruser - Fórum - ZDRAVIE.sk