Sauna nahota

Príspevok v téme: Sauna nahota
muammar

Ahoj chodi niekto tu z vas do sauny? ja uz chodim 12 rokov je to nie co super ked tam idem sup do 100 c potom do ladoveho bazena a opät do sauny a do bazena! potom odpocivaren a opät sauna.
a musim vam povedat ked idete do tej zimy von je vam teplo ako by bol teply jul za 12 rokov som nemal chripku!
a este som chcel v saune ste nahi aj to je dobry pocit ze su tam nahe zeny dievcata ale to je akoze uz normalne urcite tam nechodim preto ale je to dobry pocit ze su ludia ktori neziju za opicami.

stoporenec

Stopnahote
zahufla si na cecky, na cecky ja tiez niesom zvedavy aby ma to provokovalo k nechcenemu stoporeniu uda!
Cecky male, velje, vytahane, tmavr ci svetle bradavky, balony ci lentilky ..nie dakujem v saune nie

stopnahote

Uplna nahota nepatri do sauny!
Nahota je intimita a ta rozhodne patri pre vztahoveho partnera nie pre cudzie pohlady.
Niesom zvedava v saune na nejake stoporene penisy, oholobe ci neoholene lona zien a hole zadky!
Nahota je doverna nie verejna!
Sauna nieje nudaplaz!

Radis

Do sauny chodím zasadne nahý ale iba do spoločných a vôbec sa tam nikto nedíva,sú tam ženy,chlapi niektorý sú zahalený a niektorý nahý a uplne v pohode tak prečo je z toho niekto pohoršený,urobím tak ako sa najlepšie cítim

0vecka

inak k tej nehygienickosti... predsa v saune je min nad 60 stupnov v niektorych aj 130. tam bakterie nepreziju... takze je to tam vsetko vydezinfikovane urcite hygienickejsie ako verejne toalety... tam si tiez clovek sadne ..

Mio2

Tiež chodim do sauny v Ba avšak sám ak by sa chcela nejaká žena do 35 rokov pridať robili by sme si navzajom spoločnosť.

RNG

Plachta nie je dost na intenzivne potenie. Na to treba hruby uterak alebo kupaci plast.
Ja osobne pouzivam svoju vlastnu infracervenu saunu a rozhodne ju nechcem zasvinit potom .Je z vonaveho cedroveho dreva.
Pot v infracernenej (trojstupnovej) saune je az 5 krat tak koncentovany, ako v parnej saune Obsahuje az 15 % roznych soli a inych telesnych vyluckov.

lolinka

oblečený predsa tam nesedíš holým zadkom ani predkom na mieste, kde už niekto sedel. Každý sedí na svojej plachte. Niektorí sedia holí v parnej saune, ale predtým si to miesto osprchujú, ja si ale beriem uterák na ktorý si sadnem aj tam. Lebo mi príde nehygienické sedieť na tom naholo, hoci je to miesto osprchované, ale nie vydezinfikované.
No a čo sa týka tých žien v saune. Ja som chodila do zmiešanej sauny ale už nechodím, len do ženskej. Nie žeby som sa hanbila za svoje telo, ale je to preto, že ma tam často obťažovali úchyláci. Ja si idem do sauny odpočinúť, zrelaxovať a vôbec nemám záujem nadväzovať tam sexuálne vzťahy. Skoro každú jednu návštevu čo som bola v zmiešanej, tak sa našiel nejaký taký úchyl, čo si myslel, že preto, že sa pred ním ukážem nahá sa s ním hneď aj vyspím. Ďakujem, neprosím.

oblečený

Neviem či je dobré a hygienické chodiť do sauny úplne nahý. Zoberte si že sedíte alebo ležíte s holým zadkom a predkom na mieste kde sa pred vaším zadkom potili iné holé zadky a predky. Príde vám to hygienícké? Lebo mne ani trochu nie.

RNG

Nasa kultura dosial nepodporovala nahotu a teda nevidim ziadny dovod, preco by ju na nas mali znasilnovat teraz. Potit sa da aj zabaleny do uteraka.
Nakoniec ja mam v saune vzdy uterak na sebe z hygienickych dovodov, aby som ten pot nenechal v saune, kde sa rozklada a smrdi, ale nasiakol ho do uteraku, ktory potom operiem