Sauna nahota

Príspevok v téme: Sauna nahota
muammar

Ahoj chodi niekto tu z vas do sauny? ja uz chodim 12 rokov je to nie co super ked tam idem sup do 100 c potom do ladoveho bazena a opät do sauny a do bazena! potom odpocivaren a opät sauna.
a musim vam povedat ked idete do tej zimy von je vam teplo ako by bol teply jul za 12 rokov som nemal chripku!
a este som chcel v saune ste nahi aj to je dobry pocit ze su tam nahe zeny dievcata ale to je akoze uz normalne urcite tam nechodim preto ale je to dobry pocit ze su ludia ktori neziju za opicami.

dvojpes

vidim, ze ta nahota ma svoj vyznam, ktory mi doteraz unikal.
zjavne odfiltruje roznych ludi, ktorých by som tam nerad stretol, kedze ide vo vacsine o take pripady, ktore tam nemaju co robit.

0vecka

sauna2 ale nechapem akoze mne by to nejako az tak moc nenvadilo ak by si aj niekto spravil foto... co je na tom? ale pride mi len to divne ze na plaz atd sa nikto nevyzlecie ale akonahle sa ide do sauny tak zrazu sa vyzlecie skoro kazdy...

sauna2

no ved hej Ovecka. Ja si tiez myslim ze niektori chodia do sauny aspon podla toho co tu pisu na obkukavanie sa nahych tiel inych ludi. Tvaria sa ze necumia a pritom cumia nenapadne. A preto pisem ze zahaleny chodit treba. Pre vlastne dobro. Ved dnes si niesi nicim isty, ci ta niekto nesfoti tajne, nenafilmuje...

0vecka

inak je to tak ze vo vecsine sa vyzliekaju ti menej atraktivny... uplne caste ze pupkaci chodia po meste hore bez ale normalne vyzerajuci si skor daju tricko

0vecka

sauna2 neverila by si kolko ludi to zneuziva... napr raz sme mali v partii babenku ktora xcela ist s name vsetkymi do sauny... a ked s tym uz dlho otravovala tak som jej povedal ze jej ftaka ukazem na WC ale kvoli tomu sa mi tam nechce drbat.... navyse sauna ma aj dost negativne ucinky na zdravie...

sauna2

neviem o com tu pisete, ja chodim do sauny uz niekolko rokov a vzdy som tam s plachtou a moje kamosky tiez. Neodhalujeme sa jedna pred druhou. Niesme predsa lezby aby sme si kukali na intimne miesta. A to sme uzavreta skupina. Aj ked ideme s viacerymi do sauny taktiez je tam kazdy zahaleny v plachte a niektori nosia aj osusky so sebou. Je normalne ze zijeme v civilizovanom svete tak sa jeden pred druhym pekne zahalujeme. Ine je to ked ide nejaky parik sam do sauny tak nech si budu holi ked sa poznaju v nahote ale inac pekne sa vsetci zahalit. Sauna nesauna potom by to mohli niektori ludia len zneuzivat chodenie do sauny a ocumovat nahe tela ostatnych saunistov.

Prezyvka055

Tu mam jeden zazitok spojeny so saunovanim a wellnesom. Boli s mladou trochu oddychnut si, samozrejme ze sme mali plavky, dalsia skupinka mladi dvadsiatnici, samozrejme tiez mali plavky a dohrnula skupinka 40tnikov 50tnikov bez plaviek, kundy penisy zarastene, vypaseni, neforemne tela. Som nevedel ze ci sa mam smiat alebo plakat. Ale inak to je vsade tak. Ides na dovolenku, kto vystavuje kozy na celu plaz? 40 rocna tlusta nemka.
Cize to vidim skor ako zabavku pre starsich menej peknych ludi :D.

KacicaVacica

Po pravde v zahranici su ludia nato zvyknuti, ze chodia nahi v saune, ale tu je to take neviem.. zvlastne, a napr ja som nemala sancu si rezervovat pre viac osob nakolko som chodila sama a rezervovat si sama pre seba to by som bola extra luxusna a ked mam tu saunu doma, tak mozem ist rano, vecer, v noci kedy ja chcem a hlavne tam mozem totalne vypnut hlavu, pretoze ak su tam druhy ludia tak sa clovek tak neuvolni

dvojpes

vzdy ked sa da, tak to aj robim a objednavam si saunu pre uzavretu skupinu.
vo vacsine pripadov ale nechcem platit privela, cize z financnych dovodov, pripadne take nieco ani nie je mozne. ale snazim sa chodit v casoch, kedy je ludi menej.