Sauna nahota

Príspevok v téme: Sauna nahota
muammar

Ahoj chodi niekto tu z vas do sauny? ja uz chodim 12 rokov je to nie co super ked tam idem sup do 100 c potom do ladoveho bazena a opät do sauny a do bazena! potom odpocivaren a opät sauna.
a musim vam povedat ked idete do tej zimy von je vam teplo ako by bol teply jul za 12 rokov som nemal chripku!
a este som chcel v saune ste nahi aj to je dobry pocit ze su tam nahe zeny dievcata ale to je akoze uz normalne urcite tam nechodim preto ale je to dobry pocit ze su ludia ktori neziju za opicami.

0vecka

dvojpes tak preco si neobjednas saunu len pre par ludi? kde mozes byt aj sam... a nepovedz ze sa bojis infarktu alebo niecoho podobneho..

okrem toho vidim ked mi niekto pozera na ftaka... popripade ocumuje moju staru...

dvojpes

ta vtipna predstava o akomsi ocumovani je typicka pre ludi, ktori do sauny moc alebo vobec nechodia :)
ja osobne ked idem do sauny, tak dufam, ze bude co najprazdnejsia a nie kvôli tomu, ze tam chodim ocumovat.
ale samozrejme, ze sa pozeram okolo seba, rovnako ako v iných situáciách.

0vecka

nechapem ako mozete diskutovat o takto zjavnej teme... do sauny chodi tak imho 50% ocumovat ostatnych... a tiez nechapem ako moze niekto naletiet na ten trik ze vsak je to normalne tam byt nahy tak nebudem robit debila a vyzleciem sa... pritom je mi to neprijmne ... (ja napr s tym ocumovanim problem nemam a pride mi to normalne ze ked niekto ukase na verejnosti pohlavne organy ktore sa inak skryvaju ako keby z nich malo ubudnut tak to vzbudzuje zaujem)

ja som bol v takej erarnej saune len raz a to ocumovanie tam bolo zjavne... ak chce niekto sukromie tak si objedna hodinku v saune len pre seba a hotovo...

inak fakt neexistuje dovod preco si nemozu dat ludia do sauny bavlnene plavky ale da sa aby sa nepovedalo neprakticka plachta... ta nahota len prilakava ocumovacov a tym sa vyvara zisk

KacicaVacica

Samozrejme ze som aj ja mala plachtu, ale proste mi to i tak nebolo prijemne, a to co mam alebo nemam doma je ciste moja vec PeterZ, ak zavidite tak je to vas problem

ivanuska265

Milý pán PeterZ vaša reakcia bola mierne smiešna, keď si to niekto môže dovoliť, tak nech si ju kúpi, možno nato šporili celý život, možno to bol ich sen a koniec koncov aj keby to bolo z rozmaru tak to je jej vec a maly saso vo verejnej saune asi nie skôr je to bežné vo wellness, ale už aj mne sa stalo, že napriek tomu že som mala plachtu od pliec až po členky tak som mala pocit, že som nebodaj spadla z marsu alebo čo tak na mňa čumeli

maly saso

ospravedlnujem sa, ja som este vo verejnej saune nebol - to su tam vazne muzi a zeny spolu uplne nahi? Alebo maju na sebe tie biele plachty?

dvojpes

pre mna je normalna nahota v saune a nechodim tam nikoho ocumovat
a aj tak je clovek zabaleny v plachte
dufam, ze nepride moda chodit do sauny v plavkach

PeterZ

KacicaVacica trošku drahé riešenie ni? tak si mala chodiť niekde do ženskej sauny alebo tak a nie tam kde chodí kopa chlapov, vy ženy stále len dačo vymýšľate