Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kde brat silu na boj zo životom

Príspevok v téme: Kde brat silu na boj zo životom
vodulienka

Ako sa postaviť na nohy, keď vam ich iný stale podražaju. Ked prekonate strach a chce začat žiť a vaši najbližší to nechcu. Ked vam zakaždým brania stretavať sa s kamaradmi. Ked už neviete ako pokračovať.
Som z toho unavena. Navyše problemy s babkou ktorú mam moc rada. Pravdepodobne ma rakovinu na plucach a lekari jej nedavaju moc času. Moc mne to boli. Už je to druhý človek na rakovinu zomiera z mojej rodiny. :(. Bojim sa o nu. Myslela som si, že navrat z psychiatrie zvládnem i bez psychologa ale nezvladam budem si musiet popri psychiatrovi najst i psychologa. Navyše mi je dosť zle. Ma chytaju depresie a proste mi je dosť divne nie som vo svojej koži. Mam strach, že ak to spomeniem psychiatrovi že mi neni dobre a proste se mi všetko začina vracat že mne zase necha hospitalizovat. Vlastne z toho ani strach nemam len mam obavy jak by to vzali naši keby to bolo tak skoro teda tak zavčasu... :((

jurajjjjj

Ak by chcel niekto "pomoc" nie odo mńa ale od Ježiša, adresa na môj skype : Juraj0918 :) môžme sa rozprávať neskôr. Už končím.

jurajjjjj

Evulik 28, dnes sa to nenosi, maš pravdu. Pretože každý sa skrýva za seba a v sebe silu hľadá, no nezmôže sa na veľa. Je to aj o hanbe, čo o mne tí druhí povedia, som mimo? alebo snívam len svoje ružové sny? alebo som uveril Niekomu kto nie je reálny teraz v 21. storočí? Chcem pre ostatných okrem teba evulik28 tým povedať, že Ježiša pred skoro 2000 rokmi bili, mučili, opľúvali Ho a nakoniec Ho ukrižovali. A Ježiš to všetko zniesol pre nás pre všetkých pre hriešnych ľudí a od ľudí, ktorý sa bojíme mnohokrát obávame čo nám prinesie zajtrajšok, máme strach a nemáme východisko z problému akéhokoľvek, z choroby a pod.. Tí čo sa hanbia za Ježiša a mali s ním osobnú skúsenosť, za tých sa ani Ježiš teraz neprizná a to len preto, pretože Ježiš nie je násilník. Každý z nás má v živote na výber. Ale je len jedna "Cesta života" a tou je Ježiš. Ja sa za Ježiša nehanbím, ale mnohokrát s tým bojujem v bežnom živote. Hoci nie som v tejto dobe in alebo cool alebo akokoľvek sa to teraz nosí. A Ježiš sa ku mne mnohokrát priznáva, aj keď nežijem ľahký život, plný zázrakov.

evulik28

jurajjj,dakujem ti za vyznanie postoja-aj ja to tak citim,aj ja beriem vsetku silu z Jezisa Krista.ale dnes sa to velmi "nenosi".ale vodulienka-je to vsetko pravda.zdover sa Bohu-vyznaj mu vsetko svoje trapenie a on ta posilni,ukaze ti spravnu cestu,po ktorej sa budes chciet vydat.najdes oslobodenie duse i tela a povies si,ake to vsetko bolo lahke a hlavne krasne...

jurajjjjj

Ja osobne beriem silu na každodenný boj, na zdolávanie ťažkých skúšok či vo vzťahoch, rodine, práci, chorobe, proste vo všetkom, keď mi nie je tak ako by som to chcel, čo ani nie je možné aby vždy bolo len \"dobre-tak ako by sme chceli\" v jednom jedinom \"Lieku\" a to v Ježišovi Kristovi. Tiež som si najprv myslel, že sú to táraniny až do času, kedy som videl aj skutočne osobne výsledky - \"zázraky\". Napr. na lyžovačke som si zranil koleno natoľko, že mi lekári zakaždým hovorili, keď som bol v nemocnici, aby som si ho dal operovať, že iná cesta nie je. Bál som sa, nevedel som či budem môcť v živote ešte byť aj aktívny v športe ale aj byť samostatný, neobmedzený zranením. Neveril som tomu, tým lekárom! Zakaždým som odmietol operáciu, hoci na mňa tlačili viacerí lekári. Vyslobodenie prišlo po asi mesiacoch kedy som sa modlil k Bohu, Ježišovi Kristovi, aby mi odpustil moju hriešnosť, každý môj zlý postoj, správanie, reptanie a pod.. On ma v mojich modlitbách vypočul. Dnes behám, bez akýchkoľvek problémov. Koleno mi Boh uzdravil. Pretože som vyznal svoje hriechy, oľutoval som ich a veril som, že to je správne čo robím. Samozrejme nato som sám neprišiel. Mal som okolo seba vďaka Bohu dobrých ľudí. Odvtedy pravidelne čítam bibliu, v ktorej sa píše o tom, že každý si môže slobodne vybrať cestu. Buď bude žiť večný život / bude sa snažiť žiť podľa návodu ktorým je Biblia /, alebo pôjde do večného zatratenia k diablovi.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kde brat silu na boj zo životom - Fórum - ZDRAVIE.sk