tvrdá stolica

lucias.jm

PRE TÝCH CO MAJU TVRDU STOLICU, HEMOROIDY, ZLATU ZILU A NIC IM NEPOMAHA :

mozno nebudete verit, ale mne uz skutocne vobec nic nepomahalo, ani vlaknina, ani slivky, zelenina, ovocie ....nic !!!
nahodou som ochorela na mocove ustrojenstvo, uz to bolo dost vazne, ale priatel mi poradil stavu z CRANBERRY. to som zacala pit a stolica ako ukazkova, makkucka, aj ked mate bolestive trhliny, hemoroidy, ci navretu zilu, vyprazdnenie uz tak neboli, ide to lahko, chcem tym povedat, ze bolest uz nebude taka ukrutna ako predtym (to poznam velmi dobre :()

Americke Cranberry su dobre aj na problemy s mocenim. to mam tiez vyskusane a dokonca je to aj vedecky overene.

viac o tychto pomocnikoch tu:
www.zeny.cz

alebo ma kontaktujte na mail, ak budem vediet urcite poradim

dufam, ze vam to pomoze tiez ako mne a opat sa budete usmievat :D

farmaceutka1

Tenky priemer stolice sa nazyva aj ceruzkovita stolica, najvhodnejsie by bolo ist k lekarovi, ak to trva dlhsiu dobu.

nika25

už tri mesiace mám problémi zo stolicou,a to také,že ket idem na toaletu,stolicu či mám tvrdu alebo redšiu mam problem s vyprazdnovaním a to taky,že po vyprázdnení stolica je ako detská,uplne ako keby prešla cez malý otvor, neni normálna ako u dospeleho človeka.Prosím Vás ak niekto to mal poradte mi čo mám robit dakujem. Nika

KULOS

JA SOM SI PREZIL SVOJE NA KOLONOSPICKOM VISETRENI A NACHIRURGYJI S KONECNIKOM A HRUBIM CREVOV.MAL SOM KRVAVU STOLICU NAJPRV SOM SA BAL IST K DOKTOROVY LEBO SOM SI MISLEL ZE MAM RAKOVINU ALEBO HEMEROIDY A NAKONIEC TO BOL ZAPAL V HRUBOM CREVE CO MNE SU DO ZADKU NAPCHALI ALE TERAS JE TO LEPSIE UZIVAM 200 KUSOVE TABLETI SOLOFALK 3 DENNE . A PRETO NETREBA OTALAT ALE IST K GASTROLOGOVY A SVET BUDE ISTO KRAJSI

zuzka 10

Milá agina. Touto formou sa chcem poďakovať všetkým ktorí prispievajú do tohto fóra za rady, ako sa zbaviť zápchy, ale tebe agina zvlášť, za výborní typ na minerálku s názvom Zaječická horká. Spočiatku som tomu príspevku od aginy nevenovala pozornosť, veď predsa som mala svoje osvedčené metódy ale skúsiť treba „čo keď“. Už niekoľko mesiacu užívam Zaječickú horkú a pripájam sa k výroku „úžasne zaberá“. Pijem ju pravidelne každý deň v malých dávkach / štamperlík/ po raňajkách a po večery. So zápchou už nemám problém, stolicu mám pravidelne každé ráno a niekedy aj večer, a čo najviac: dobre v noci spím a cítim sa pokojnejšia. Na horkú chuť som si zvykla a keď som to prepočítala, ne je to až také cenovo také drahé ako sa zdá. Na dovolenku už bez Zaječickéj horkéj neodcestujem, pekne si ju užijem bez pomyslenia „čo zápcha“. Ešte raz všetkým ďakujem. Zuzka 10

ixia

Chce to veľa polievok, DENNE! A tiež veľa ovocia, ak môžeš mliečne, tak acidofilné mlieka sú na to dobré tiež. Jogurty by som tiež odporúčala, ale len tie kvalitnejšie - väčšia na jogurtov je len mlieko zahustené škrobom, tak také nie!

stanka448

Ahoj Evianka.Ja mam taky isty problem ako ty.Tiez mam len 20.Trva to uz 1,5 roka,bola som aj na vysetreni,zistili mi ze mam hemeroidy,beriem stale na to tabletky detralex a sirup duphalac,ale stale je to rovnake,sice uz nemam krv,ale zase stale chodim na WC raz za cas

rozruch123

ja mam taky problem ze stolicu mam asi raz za den ale ked sa vyprazdnim tak nikdy nie vsetko, stale nieco tam este ostane. proste sa nemozem vypraznit ako niekedy v minulosti... cim to moze byt?? asi pred 3 mesiacmi mi zistili hemoroidy a beriem detralex, moze to byt aj tymi liekmi??