tvrdá stolica

shkori

suhlasim banany su supeeeer. mne pomahaju.aj psyliumb 1x za den. stale dufam ze tento problem ma na svedomi ta operacia slepeho creva a po narkoze sa mi nejak zblbla crevna mikroflora. tak len dufam ze sa to coskoro napravi. a skusim aj to magnezium:))

skus toto!!!!!!!!!!!!!!

MILA MONI,

DA SA POMOCT. vELMI OSOZNE JE PIT SUMIVE MAGNZUM. HORCIK (Mg). DOSTANES TO KUPIT BEZNE V LEKARNACH - NAJLEPSIE MI POMOHLO VO VODE ROZPUSTNE, SUMIVE OD FIRMY Phfarmavit. Daj si 2x2 tabletky. krasne sa Ti upravi stolica. VYSKUSAJ, JE TO FAKT SUPER.

Dalej musis zvysit prijem tekutin, lebo zapekanie je sposobene nedostatkom tekutin.

Musis zvysit podiel fyzickeho pohybu. Aspon niekolko zhybov, drepov denne + asi 30 minutova prechadzka (najlepsie do kopca, ci schodov)

Strava:
Zvysit podiel vlakniny v strave: Surove ovocie, zelenina+OTRUBY!!! Kupis v lepsich potevinach, pripadne v predajniach s racionalnou vyzivou.

ZVYSIT PODIEL ZIVYCH JOGURTOV, ZAKYSANYCH MLIEKA SO ZIVOU MIKROFLOROU. ACITKO. Toto je velmi dolezite!: (Nekupuj trvanlive jogurty - to je uz len mrtva, neziva gebuzina ochutena)

!!!! banany !!!!!
!!! VELA Papaj!!!

AMERICKE NAMORNICTVO (PONORKY, LIETADLOVE I POMOCNE LODE) POVINNE DAVA KAZDEMU VOJAKOVI DENNE ZJEST VIAC AKO 1 BANAN, LEBO NA MALOM PRIESTORE LODI MAJU MALO POHYBU A ZAPEKA ICH TO.
BANANY SU ZAROVEN AJ PREVENCIA PROTI SLEPEMU CREVU.

MUSIS OBMEDZIT:
COKOLADU, CIERNY CAJ, ZELENY CAJ A BIELE PECIVO

KED MA POSLUCHNES, BUDES ZBAVENA SVOJHO TRAPENIA

Uzivnie horcika a jedenie bananov je klucove!!!!!

Vela stastia!!!

samko

Vieš, ja to beriem z vlastných skúseností. Taktiež viem, že malým deťom sa dávajú banány spolu s jablkom, aby ich nezapieklo, potom, keď sú náhodou zapečené, tak sa im dáva samotné jablko a pri hnačkách banán. Výborne zapekajú aj zavárané čučoriedky.

tinusska

ja som citala, ze banany su univerzalne, ze posobia aj opacne, ako na stvrdnutie stolice. to mas ako napriklad s rastlinou imelo biele. Ked mas nizky tlak, pomaha zvysovat, ked mas vysoky tlak, pomaha znizovat. Tak ako imelo aj banany hladaju v organizme rovnovahu...

samko

Skori ! Preboha, banány nie!!!. Tie zapekajú!!! Budeš zapečená ako Trabant!!! Na zmäkčenie stolice sa jedia jablká a doma odšťavené jablká, čiže šťava z jabĺk. Ja Ti odporúčam, /samozrejme pokiaľ nemáš alergiu na mlieko/ jogurty, ktoré obsahujú užitočné baktérie, alebo najlepšie je doma vyrobený výrobok z mlieka, kde sa do čerstvého mlieka vloží Tibetská huba. Tá Ti určite pomôže, lebo pomohla mojej rodine, známym, čiže mám to odskúšané. Ak ju nemôžeš zohnať a si z okolia Prievidze, alebo tu niekoho poznáš, kto sem chodieva, nebude taký problém Ti ju dať a môžeš ju potom rozdávať svojím známym...., lebo ona rastie a takto sa rozmnožuje. Teraz si idem dať za šialku tohto nápoja a potom... neviem ako to slušne povedať, pôjdem do onej miestnosti... veď vieš, tam na konci do ľava. Ak si na nejaké riešenie prišla, ohlás sa, musíme si pomáhať!!!

shkori

nie nepytala.pokial som chodila na kontroly po operacii bolo vsetko v poriadku.to az teraz som zacala mat tieto problemy..cca 2 az 3 tyzdne.stale dufam ze sa brucho spamata :) nemam chut ist znovu k doktorovi a opat tie vysetrenia...brrrr /chodim sice na wc kazdy den ale ide to doslova zo mna ako z chlpatej deky/ uz skusam kadeco..minule som vypila pol litra acidka a akurat ma prehnalo a vsetko ostalo po starom

skori

dakujem za rady....caje moc nepijem raz za tyzden a bananov pojem tolko ze by so mna uz pomaly mohla byt aj opica :)) nejako nic nepomaha.trva to uz mesiac....pijem naboptnanu vlakninu akurat to trochu zabera.