Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

som bleda

meForMe

Ahoj:)ja som tiez bleda ale mam to kvoli anemii..uz sa na to nejaky ten mesiac liecim aj som chodila na infuzie a stale som bleda..sportu mam dost aj spanku..mala som obdobie ze som chodila stale do roboty,a vtedy som bola az taka zelena:(blee..no neviem co na to pomaha,obcas skocim do solarka ale to nieje dlhodobe..

fgf

Ja som tiez "bledy ako stena" ale mne to nevadi, kedze bleda je sexy! A ako pise michalka, bleda plet+pekne urobeny make-up je dokonala kombinacia. Vykaslite sa na solarka :)

michalka36

ja som tiež bledá, ale nie som chora, ani sa necítim zle. no mne sa celkom paci moja bleda plet, je pekna, bez akne a pod. a ked si nalicim oci, tak su pekne vyrazne. ja v nej hladam pozitiva. skuste to aj vy....

scarletttaa

mam ten isty problem kazdy kto ma uvidi hned mi hovori ze som bledunk ze vyzeram ako chora.:(pomaly sa tak aj citim je mi to blbe vkuse to pocuvat..ted som bola na vysetreni a zelezo aj ostatne vysledky mam v poho..vazne neviem co to sposobuje

panika

inak na margo tych klincov v jablku-je to blbost. Ale je dobre nechat 2 nastruhane jablka uplne zhnednut (zoxidovat) a potom zjest. Treba to robit kazdy den-na beta karoten zabudni, farbu ziskas skor z cerstvej mrkvy ( skus salat : nastruhana mrkva, nastruhane jablko, citronova stava, krystalovy cukor)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

som bleda - Fórum - ZDRAVIE.sk