Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krcny lekar

madi

dobry den chcel by som sa spytat co by my pomohlo na suchy kasel stale mam plne usta hlienov az ma niekedy napina stoho ?

snežka

Skús Dr. Šebovú na Antolskej, vyberala mi krčné mandle, teraz mi operovala nos, je to odborníčka s ľudským prístupom, myslím, že nebudeš ľutovať. V ambulancii na Antolskej je vždy v pondelok a v piatok, v Biskupiciach v nemocnici ordinuje v stredu poobede a v sobotu doobeda

barbinka

Tak ja som bola operovana v stredu a v piatok rano ma pustili, ale najprv nechceli, lebo že nič nejem a nerozprávam. ale nakoniec ma pustili. no ako keď nemávaš problémy ako angíny časté, tak potom si to nemusíš dávať von, ale ono to pôsobí aj na iné veci, napr. ženské choroby. Ja som sa tiež bála tej operácie, ale môžem ti povedať, že to nič nebolo. To nie je nejaký ťažký zákrok. Horšia je tá bolesť po operácii. akurát čím si staršia, tak sa ti to pomalšie hojí.

ida

rodicov sa pytat nemusim ja som dospela 45rocna, ale nemam z operaciami dobre skusenosti.Bola som na antolskej,alechcela by som aby sa na to pozrel aj iny lekar nakolko ja nemam ziadne problemy, vytery som mala dobre aj krv tak stale uvazujem preco to dat vybrat a prave preto chcem poradit aj od ineho lekara a nie za kazdu cenu len von.Ked som chcela preliecit tak odmietla tak som na pochybach a aj mam panicky strach z operacie a hlavne s tych bolesti .

barbinka

No neviem, či sa tam dá normálne dostať. Volá sa Mudr. Barák. z ktorej časti BA si? ale podľa mňa ty by si si mohla vybrať kam chceš ísť. no neviem, na toto sa popýtaj rodičov ako to je.

barbinka

Robili mi to v celkovej anestézii. Je to lepšie, lebo ti to môžu poriadne odstrániť, čiže ti tam ani nič nezostane a teda nemôže dorásť. a bolesti? no hneď po operácii, to som celý deň a noc prespala. začala ma to najviac bolieť na piaty deň a to trvalo asi 3-4 dni, lebo vtedy sa ti to hojí a začínajú sa ti odliepať také biele povlaky. Najviac tu bolia uši. ale teraz je to už lepšie, už začínam aj normálne jesť. A tabletky nedostaneš, len čípky do zadku, presne tak ako ja. ak máš naozaj problémy( ja som mala chronický zápal mandlí), tak si to daj vybrať.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krcny lekar - Fórum - ZDRAVIE.sk