Kruty modeling

mica4

ahoj, ja keď som robila modelku mala som pri výške 177 váhu 48-49 kíl.....svet modelingu je krutý, akurát som čítala príspevok nejakej byby, že chce robiť modelku a má 177 cma váhu 62 kíl....No ja mám teraz 57 a cítim sa hrozne. sa hambím choduť aj do roboty, každý deň si skúšam veci v ktroých nevyzeráma ž tak tučno, ale keď sa náhodou zbadám niekde v zrkadle, tak som nešťastná....modeling mi zničil sebavedomie.Musela som pribrať ale nechcela som až takto.Za pol roka som nabrala 8 kil..a mám strie na stehnách a bokoch:-(((

nikikikikiki

haa, no anorexiu nemám, a bola som na modelingovom castingu, a povedali mi, ze mam uplne super postavu, takze priberat mi netreba!!!!!

sushanka-neprihlasena

Cawte aj ja chcem byt modelkou a mam bmi 16,5 tiez ako ty....myslela som si ze to sa uz nemusi schidnut sice ja mam 12 o 5 mesiacov 13.....ale podla mna bi si si to mala nejako vidiskutovat...nemala by si predtt ak ta to bavi....:D osobny pocit.... to by som urobila na sojom mieste

fraisee

modeling je vhodny pre dievcata, co maju od prirody stihlu postavu a nie pre tie, co sa trapia dat do ust aj mrkvu aby nepribrali.

doremi

najdi si inu agenturu,ved ked to pojde takto dalej tak neprejdes ani po mole a to nehovorim o tych celodnovych foteniach,jedna moja kamoska,resp.jej rodicia z nej sceli mat modelku,lebo bola fakt pekna,tak ju zapisali na kurz,no ona sa este pocas toho kurzu 2krat zrutila lebo nevydrzala tie ich prehnane naroky,a aby toho nebolo malo ,dostala anorexiu,ale nastastie sa spamatala a modeling mechala tak. dnes je tomu uz takmer6 rokov,no este stale nie je uplne fit a pravidelne navsevuje psychologa ,ano aj tak ma este poruchy prijmu potravy.tak si uvaz ci ti to stoji za to cely zivot rozmyslat o tom ci mozes zjest kusok pomaranca

biasa

teraz som si vsimla tvoj vek.. si mladucka, v hlave nakakane tak ako ja v sestnastich neuvedomujes si nasledky svojich skutkov. asi to aj ty zistis, ked najdes pri umyvani vlasov chumac vo vani, alebo ked budes mat take akne ze ziadne masticky ti nepomozu alebo ze budes taka slaba ze si ani tasku sama nevezmes. no a deti? to ani vo sne uz nedonosis.. no hlavne ze modelingova agentura bude spokojna:-)