Kruty modeling

sunshine

sorry za tie hrubice, to som asi z rozhorcenia prehliadla:-))barbarka, neblazni,urcite si mudrejsia babenka nez aby si zo seba spravila nezdravo chudy vesiak na saty, good luck!!!

sunshine

prepac, barbarka, ale pripada mi to rovnako smiesne, ako rada skaredej zeny, ktora tuzi byt hereckou a chcu od nej, aby opeknela. ak mas 15, snad mas dost rozumu urcit si priority,nie? modeling je drsny biznis. a to nikto nezmeni. sama si povedz ci ty to stoji za to. radsej mat zdrave telo ako plnu penazenku. tu niet co radit, rozhodni sa podla seba.

zdravim

Jednoduchym a spolahlivym ukazovatelom je tzv. index telesnej hmotnosti. Pre tvoje parametre (vysku, vahu) vychadza 16.5 co je zdraviu nebezpecna podvaha. Vsetko pod 18.5 je zdraviu nebezpecna podvaha, pod 20 je podvaha, 20-24 zdrava vaha, 25-29 nadvaha, atd.
Ak ti mozem poradit, precitaj si o chorobach ako anorexia, bulimia, aj osobne pribehy, trebars aj na tomto webe, a potom sa rozhodni, ci nechas ostatnych rozhodovat o tvojej vahe a zdravotnych problemoch.

Andrej :)

No tak ja osobne si myslim, ze by si sa skorej mala s nimi porozpravat o tom, alebo to riesit upovedomim dalsej osby, ako uradov, ak by ta nutili chudnut. Neviem aku mas zmluvu, ale vyhodit ta koli tomu ze nechces schudnut sa nemoze a je to pravne napadnutelne, rovnako, ako keby si aj vymysleli dôvod s ktorým by ťa vydierali. Neviem, či taká organizácia je aj na slovensku, ale vo svete je určite, kde sa práve zaoberajú takýmito prípadmi. S anorexiou sa fakt nezahráva. A vo svete sa práve teraz rozširuje trend, keď sa berie ohľad aj na výšku a úmernú váhu k tomu! A ak budú naliehať ďalej proste s tým skoncuj, zober svoje fotky a obehni ostatné modelingové agentúry, alebo im napíš a pošli fotky a zisti, ktorá by ťa zobrala s tvojou váhou 56 Kg, čo je dosť aj tak málo! Určite neriskuj! A to vážne. Tak sa na to pozri aj takto. Maj sa krásne.

petiqa6

ahoj barbarka:) no si v tazkej situacii. chapem ta, urcite ta laka byt modelkou a musis byt stastna, ze prave ty mas na to predpoklady. no ale svet modelingu je strasne zakerny!!! ja by som to na tvojom mieste nechala tak. urcite si teraz moje slova nebudes vsimat, lebo si nadsena, ale vies, trosku nad tym porozmyslaj. pri vyske 1.79 mas 53 kg a oni ta nutia chudnut!! ved to je absurdne. ked takto dalej budes chudnut, vies co bude po tomto nasledovat?? ANOREXIA. s tymto sa naozaj nesmies zahravat, lebo si pokazis cely svoj zivot a cele svoje zdravie. nemusis sa vzdat celeho modelingu, mozes fotit alebo vystupovat pri nejakych akciach, ale nie takym stylom, aby si musela este viac chudnut. naozaj, zvaz ci ti cely ten modelingovy kolotoc stoji za to vsetko, co aj so sebou prinasa. prajem ti ale vela stastia! rozhodi sa spravne.