dlhodobe vyrovnanie vlasov

Príspevok v téme: dlhodobe vyrovnanie vlasov
zdrawoweda

baby poradte mi, teda ak mate niekto skusenosti s trvalym vyrovnavanim vlasov... nedavno som pocula o japonskej metode vyrovnavania vlasov... vraj je to nieco ako trvala na zbrckavenie, ale toto vlasy trvalo vyrovna... pocula som aj o inych metodach ale tato vydrzi najdlhsie, myslim.. ja mam vlasy brckave takze nad tym uvazujem , mate s tym niekto skusenosti a boli ste spokojni ???? prosim ak mate niekto hocijake info ohladne tohoto, napiste :))) dakujem

zdrawoweda

a co je to za kuru?? mozes mi o tom nieco povedat, lebo raz som citala o niecom, zevraj v niektorych kadernickych salonoch robia dlhodobu hydrataciu vlasov, to je ono???
dakujem

poliewoocka

Minimalne raz za tyzden.A pocas bezneho umyvania nezabudni na kondicionery,masky,ktore zvlhcuju vlasove vlakno-napr. cucoriedkovy od Balea za 40,- sk je vyborny,aj broskynovomliecny.K tomu zabalu-cim dlhsie nechas posobit,tym lepsie.Treba aj nahrievat.Kvalitu vlasov zlepsi aj silikonova kura u kadernicky(cca 60 sk).

zdrawoweda

poliewocka dakujem... parkrat som tento zabal skusala, ale nejake vylsledky som zatial nezbadala...
asi to treba robit pravidelne a casto,ze??

poliewoocka

Trvale vyrovnanie chemikaliami ti poskodi vlasy a nemusi ti ani zabrat,hlavne ak mas brckave vlasy.Radsej sa o vlasky dobre staraj,aby si ich mala vzdy pekne,ked si ich budes zehlit.
Vyborny je nasledovny zabal:Olivovy olej daj mierne nahriat,do toho med a vajicko.Rozmiesaj,nanes na cele vlasy od korienkov po konceky.Daj si na hlavu sacok a cele to obaj potravinarskou foliou.Zabal do uteraka a nahrievaj susicom na vlasy aspon 5 minut.Potom nechaj masku posobit,kym budes mat cas.Oplachni samponom.
Pri zehleni nezabudni na specialne termofixacne pripravky,ktore ti vlasy zaroven aj ochrania.

zoe_101

nerob to! ja som mala tiez vlasy na figu...ani kucerave, ani rovne, no na zaplakanie... radsej investuj do dobrej zehlicky na vlasy - ja xcem na vianoce rowenta lissima, vyskusat - vies teraz som prisla na to ze ak si pekne natocim vlasy je to cool tiez...ale rovne ich milujem-vies co je dobre...daj si na vlasy pred umytim teply olivovy olej a vmasiruj, zabal do tepleho uteraka, a nechaj kolko chces na hlave, aj hodinu, potom umy a ja to samozrejme vysusim, vyzehlim,*** dam tuzidlo a "zafenujem", zalakujem...to od *** robim az rano :) a vlasy su hebke a super drzia... som za zehlicku a proti dlhodobemu vyzehleniu, to ich zrejme poskodi...ale samozrejme starostlivost o vlasy zehlene, tento olejovy zabal je dobra vec... good luck...