Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

niečo mám na nohe

Príspevok v téme: niečo mám na nohe
marekmarek

Zdravim, potrebujem poradiť, na stehne sa mi vytvorila nejaka hrcka, velmi citliva na dotyk.Ako keby sa mi tam nieco hromadilo.Velkost je aso 1,5*1cm a vysvnieva asi o 0,5 cm.Som technik, tak to neviem inak popísať :-), vdaka za radu, ak treba niečo upresniť,tak upresnim, len sa spýtajte, že čo.Vzniku tej hrce nepredchadzalo nic(porezanie,buchnuteie...).

marekmarek

dookola je to zavervenane, v strede fialove, ako keby praskla zilka alebo co. Nebol som v zivote nidke v zahranici :-) a ani som neprekonal ziadnu chorobu už pekne dlho

med.

taktiez to moze zapaleny vlasovy vacok.
no pozri, ak ta to strasne irituje, tak si k tomu koznemu zajdi, ak nie si lekar ani homeopat alebo cosi take, tak sa, preboha, neliec na vlastnu past.

med.

moze to byt lymfom, co je nezhubny tukovy nador.
je dolezite vediet, ako to vyzera, ci je to cervene, alebo inak zfarbene.
bol si niekde v zahranici, ustiplo ta nieco?
prekonal si predtym nejaku chorobu?

marekmarek

Ak je to len vyrážka, netreba s tým ísť k doktorovi ? Nie som z tých, čo kvôli každej somarine idú za lekárom, takže pokiaľ to prejde samo, alebo s tým možem niečo spravit ja, tak radsej beriem tu možnosť. Neda sa to vytlačiť, ako akne ? Raz som už nieco take mal, ale mensie nad kolenom a potom som to vytlacil, a bolo po vsetkom.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

niečo mám na nohe - Fórum - ZDRAVIE.sk