Sex s bývalým priateľom - je to normálne?

la_moly

no urcite to nie je normalne...co si nymfomanka ci co...sa spamataj prosim ta...robis so seba kurwicku ak si to neuvedomujes...a ten chudak ta tiez len na to vyuziva...

garfas

joj kiezby sa to aj mne stalo. Sme sa s frajerkou rozisli pred tyzdnom. Ja ju stale chcem, ona mna nie. Este som z toho dost v pici ale da sa to aj takto. A v posteli bola so mnou spokojna, mna stale strasne vzrusuje a nehadal by som sa keby so mnou chcela nadalej spavat. Cas ukaze....

xxxa

Kamarátka spala s chalanom vždy až keď mali po tom :) vždy je dobré udržiavať dobrý kamarátsky prístup. Je škoda, ak sa s bývalým prestanete priateliť..

mia

tiež sa niekedy stretnem s bývalým...aj napriek tomu, že už žije dva roky s druhou, no mne je tá slečna ukradnutá. sex s ním je super a je to asi to jediné čo medzi nami fungovalo, aj keď on by ma chcel naspäť...nerozmýšľam nad tým čo robím, užívam si, asi to vyznie sebecky, ale je mi ukradnuté aj to či to jeho frajerka vie alebo nie, či sa trápi, vlastne im to tak trochu vraciam, pretože on ma začal podvádzať s ňou. no to už bolo dávno, dlho som sa nevedela naňho ani pozrieť, ale s odstupom času...je to len o sexe, no nepomôžem si, ke´d sex s ním je supeer!!!!ja partnera nemám, takže z môjho pohľadu nerobím nič zlé, ak budem mať znova partnera nikdy mu takýmto spôsobom neublížim...a čo sa týka ochranany, tak tá je maximálne stopercentná...v tomto som ostražitá...

1bambulka14

pre všetkych...ja sa s byvalym malokedy stretavam a vedia to moji znamy, ale väčšina to neodcudzuje, takže to je v pohode...a mam par znamych ktorí sexuju so svojim ex-partnerom, takže ja v tom problem nevidim...a aj tak vela ludi v dnesnej dobe to takto rieši, ale su samozrejme aj takí, ktorym je jedno s kym skončia v posteli a potom dievčata hadaju, kto môže byť otcom....a čo sa jedna o chalana, ktory ma bude mať rad a ja jeho, tak si myslim, že už bude jedno, čo som robila v minulosti, hlavne bude, že ho nebudem podvadzať, čo som ja v živote ešte nikoho nepodviedla a je to proti mojej srsti...takže tak...dalšia vec, byvaly nema teraz žiadnu priatelku, pretože by na nu aj tak čas nemal a aj preto sme sa rozišli, pretože nemal na mna čas, pretože študuje na výške a uči sa podnikať....a pytali ste sa či nema nahodou AIDS alebo nejaku inu chorobu, tak nie...bola ubezpečna, že nema...je spolahlivy a čistotný...na taketo veci sa na neho spolahnuť da...čiže určite od neho nič nechytim...
lolita22, vzniknuť nemôže nič...
a ešte jedna vec, my si vyhovujeme iba v tom sexe, nič viac v tom vzťahu nešlo...
ešte nejake otazky ???? :-)

jaja

je to tá najväčšia chujovina na svete- z vlastných skúseností viem, lebo ak ste sa lúbili,tak to len predlžuješ vaše utrpenie... ak nie, tak si užívaj...

zdrvotna otazka

akoze uz tu bolo zodpovedane na otazku, ci mas ty niekoho. ale sa nikto nepyta ci on ma niekoho ? pokial ano a je to vazne, tak on svoju " milovanu " vlastne podvaza. ale aj pokial officialne nikoho nema, to este neznamena, ze si nemoze obcas s nejakou inou slecnou uzit ... takze pozor, aby si od neho daco nechytila

lolita22

prepac zle si ma pochopila, ja si nemyslim ze s nim chodis;) ale vykasli ta sa na ostatnych, no vies ,ak si raz najdes niekoho kto si ta bude vazit a budes chciet s nim byt a vyjdu na povrch klepy ze si sexovala tam a tam a s tym svojim kamaratom(co neodsudzujem), len to netahajte spolu pridlho... lebo potom moze daco vzniknut....:P

Tessy

môj ex u mňa hľadá skvelý sex(tuším je to obsiahnuté aj v tomto slovíčku sEX:)), pretože ako on vravel,tak keď si hladný, naješ sa, aj keď by si si mal dať len chlieb s maslom, ale radšej si dá mňa, a teda zopár skvelých chodov za sebou:)))Len za tým netreba hľadať nejakú možnosť na návrat, lebo väčšinou ide len o samotný sex, a týmto sa to zničí úplne.