Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

poznate to?

Príspevok v téme: poznate to?
bublifuk

caute baby, mam chlapa, som donho, mame vztah na dialku, vidime sa cca raz za dva mesiace, jemu to vyhovuje, lebo do mna nie je. asi. no nedokazem sa s nim rozist lebo ked sme spolu tak to fakt stoji za tie dva mesiace cakania. no skratka, som strasne hlupa. tak som chcela vediet, ci sa to stava aj ostatnym, a ci to podla vas stoji za tych par dni stastia. len tolko.

petiqa6

no nestoji:( lebo tym, ze sa stretnete raz za mesiac si dodas akurat planu nadej. na lasku treba dvoch a laska musi byt opatovana z tej druhej strany, no u teba to tak nie je. on o teba zjavne nema zaujem, tak sa s tym musis zmierit. cim viac sa s nim budes takto obcas stretavat, tym to bude horsie pre teba! budes na neho musiet stale mysliet, budes sa velmi trapit, lebo on to nemysli vazne. daj si od neho uz pokoj, jednoducho to ukonci, lebo sa budes len trapit. a uz sa s nim viac nestretni, zabudni na neho. a skus si najst chlapa, ktory nebude tak daleko, lebo vztahy na dialku su velmi tazke vztahy, hoci aj tak to funguje, no nie vzdy.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

poznate to? - Fórum - ZDRAVIE.sk