Páčia sa vám baby či chalani s tetovaním?

ANGEL-DEMON

mne sa páčia kerky... sama mám 5 zatial... potetovaní chlapi.. a ešte ked maju kerky na vypracovanom tele... hmmmm mňam...

Bobrík

Absolutne nie. Skôr to má presne opačný efekt, je to neatraktívne. Ženské telo je krásne prirodzené, bez všeliakých umelých prvkov ako sú tetovania či pirsingy.

ČLUPO

každe tetovanie musi mať svoj vyznam,presvedčenie,minulosť :) potom to ma vyznam dať na seba a nie ziadne hviezdicky pierka kktiny

Milos986409

Nepaci. Nic u mna nedokaze tak spolahlivo zabranit erekcii, ako \"originalna\" kerka ala nejaky cool slogan vyjadrujuci zivotne motto 20 rocneho decka, ktore si samozrejme mrte prezilo, pripadne kvetinky, vtaciky alebo pierko, ktore ma dnes kazda druha tuctova sliepocka. Neni to pekne a uz davno ani originalne. Ale tak sto ludi, sto chuti, aj ked je statisticky dane, ze vacsina muzov ma s cielom jednorazoveho sexualneho zazitku tendenciu oslovit skor potetovanu, lebo je podvedome vnimana ako promiskuitnejsia. Takze damy, ked si chcete pochytat nejake tie karfioly do oblasti bikin, smelo do tramp stampov, skank flankov a inych sposobov vyjadrenia hesla \"hey, I am here to get f**ked by some stranger\" :-)

xander

no tak ked budeme stary tak uz nebudeme potrebovat aby sa to niekomu pacilo nie?? hlavne ze je to teraz dobre ...a to teda je

kvietok23

mne sa kerky pacia velmi. dokonca sama jednu mam. moj priatel ma tiez kerku na lopatke, takze si nic nemozeme vycitat, kedze sme pokerovani obaja :D

crs

na zenach sa mi to paci, na klucnej kosti pri brusku,alebo vzadu pri ritke to je sexy,ale potetovane sa mi nepacia fuj to je akoze humus len take jedno,male dva,