Ako dosiahnem orgazmus?

Príspevok v téme: Ako dosiahnem orgazmus?
tana_2

Ako mam dosiahnut orgazmus? Este v zivote som ho nemala a ako vlastne viem,ze uz ho mam?Len mi nepiste,ze to proste budem vediet lebo nebudem. Parkrát sa mi uz stalo,ze som mala taky pocit akokeby mi trebalo curat tak som isla na vecko pretoze som sa bala a aj hambila keby som sa vycurala na partnera aj ked toho nebolo vela.Moze orgazmus zavisiet aj od dlzky penisu?A aka je normalna dlzka peniusu?Moj partner sa spravi velmi skoro ja mam pocit,ze keby to trvalo dlhsie tak by som ho dostala ako mu predlzit orgazmus?On 2x az viac nezvladne.

lolita22

je dost blbe ak zena nevie dosiahnut orgazmus... ja som musela skusat rozne polohy... ale niekedy to ani u mna ked sa s partnerom milujeme proste nepríde... mas pravdu niekedy som uz mala nervy.. ze ho nemám a potom... jedneho krasneho dna to proste prislo... bola som uvolnená... nemyslela som na to ze ho konecne mozno teraz dosiahnem a odrazu bum ten skvly pocit pre vyvrcholením... sám bol prekvapený :DDD

timmy

tana_2:vzhladom na to ze som bola donedavna este panna ..nemozem ti radit co sa vaginalneho orgazmu tyka lebo ja snim zatial nemam tu cest :) ale to ze nepustis do rozkroku partnerovu ruku alebo jazyk..teda neviem ci som to spravne pochopila ale pisala si ze mu ju odtiahnes...tak teda tym robis ooooobrovsku chybu...ja som s priatelom kratko a spali sme spolu asi len 5 krat zatial ale prstami ma urobi vzdy ... proste sa uvolni uuplne zavri si oci..na nic nemysli..a nechaj partnera aby sa ti tam dole venoval ..nech skusa drazdit klitoris a striedavo vnika dnu alebo ja neviem proste fantazia naplno !!!!!

kiki

no orgazmus s partnerom je dosiahnuť ťahšie ...mne sa to tiež z jednym nedarilo a to sme spavali spolu rok, vystriedali vela polôh..teraz som si našla iného a on je fakt super...teda ževraj panic:D ale neverím...ale chcela som sa spytať ja sa viem spraviť cez klitoris ale s chlapcom sa spravim vaginalne inak nie ... ako sa mam spraviť ja sama vaginalne?

ahojte

cavte, ja mavam orgazmus iba v 1 polohe teda misionarskej... iba raz v zivote som ho mala ked som sedela hore.. orgazmus mavam vacsinou teda stale vaginalny.... stale nechapem ze preco ho mam len v 1 polohe

olalaááá

ahojte, ja som tiez nemavala orgazmus, ale asi preto ze som bola mlada,teda este som ale vtedy som mala 14-15r...nasla som si priatela chodili sme spolu asi 3 mesiace a tiez nic az raz ked sme boli v misionarskej p, a bola som totalne uvolnena mozno aj vycerpana a moj priatel to robil strednym tempom a v rytmuse teda stale tak isto na mna prislo nieco zvlasne, orgazmus bolo to ako keby elektrika do mna isla....

martin 1564

Moju priatelku som spravil rukov a pritom len som sa jej hral s klitorisom ale tak dost prudko a normalne tak kričala e konec a po tom bola taka rozčarovana že rozbila nechtiac 2 pohare no konec až mi tak ulahodilo na srdci