Vyčerpanosť- 4 dni PN?

Príspevok v téme: Vyčerpanosť- 4 dni PN?
mis.

Ahojte. Prosím vás, neviete mi niekto poradiť, či by ma mohla obvodná lekárka vypísať na 4 dni na PN kvôli dlhotrvajúcej únave, keď už naozaj nevládzem? Nejde mi o to, že by som sa chcela pred sviatkami uliať z práce, to naozaj nie. Trvá to už približne mesiac, mám 22, problém s jedlom, ale teraz skutočne jem všetko- ovocie, zeleninu, pečivo, SLADKOSTI, nevykonávam žiadnu pohybovú aktivitu, lebo zo všetkého som unavená.... Teraz mám už 2 týž. zvýšené teploty, od soboty zápal hrdla... viem, že by ma mohla vypísať na toto, len som sa chcela opýtať na tú vyčerpanosť, či je možné aj na to vypísať pacienta. Ďakujem.

mis.

ifka, takže odoslaný mailík,len je písaný dosť chaoticky, snáď to pochopíš... idem teraz do 20h off, prídem neskôr, zatiaľ ďakujem za všetko, všetkým.

mis.

Ifka, tak to ja zas tak trapošiť nebudem:-) A možno som ozaj unavená z toho jedla:-( Vidím, že si si sem dala mail, mohla by som sa Ťa tam na niečo opýtať?

ifka

:-))no ano.hoci by sama tieto vys.ti urobit,ked mas tieto problemy.ale ak ti je to neprijemne,povedz,ze si volala napriklad na pohotovost,lebo ze si mala vysoke horucky a ze tieto vysetrenia ti poradil lekar,ale si uz zabudla jeho meno:-))..trosku zaklamat vo svoj prospech mozes:-))

mis.

Ifka, a to jej mám povedať čo chcem všetko povyšetrovať??? Veď si bude myslieť, že mi šiblo... A nie, HAK neberem, ani som nikdy nebrala, nakoľko zatiaľ nepotrebujem.