Vracanie raz za tyzden , dva .

barbinka

ja som vám tu len chcela povedať svoj názor, že to zvracanie je úplne zbytočné, že dnes už nie sú v móde vychudnuté baby, ale také akurát. a stala sa taká vec, že som napísala text a ono sa to odoslalo v tvojom mene. ale už ma to prestalo baviť sa tu s niekým kvôli tomu hádať. Včera mi tu nadávali do schizofreničky, no celkom zle.

elka

vieš ono je to podstate jedno,ty len chceš pomôcť niekomu tým že mu povieš aby už nebláznil a oni ti napíšu že si obyčajný klamár ktorý si z toho všetkého robí prdel a pri tom je na tom dosť biedne,teda aspoň sa tak cíti

elka

alzbet,to nevadí,ale nechápem ako si niekto mohol myslieť,že barbinka?ak sa tak volá a ja sme jedná a tá istá osoba.Určite by som nenapísala niekomu kto má také problémy ako ja,že sme decká ktoré nevedia čo robia.

alzbet

elka: prepac nechcela som sa ta dotknut, to bolo skor adresovane druhej osobe o ktorej som si myslela ze si to ty, nie tebe :-(

elka

Prosím vás nehnevajte sa na mňa,ale s barbinkou či čo to je a kto to je ani natuším,zato že ona neviem komu má adresovať svoj názor ja nemôžem.Jej som písala preto bo názor na anorexiu či bulímiu mi zdvyhol adrenalín v krvi

mimmi

anorexia a bulimia . Myslite ,ze pokial niekto tieto choroby prekonal , ma nadej na normalny zivot . Ze sa mu tymto nejak ten zivot neskrati?

linea

Inak este pre spestrenie: Porovnajte si mailove adresy Elky a Barbinky... AHA! Kde si bola ked panbozko rozdaval rozum? :DDD