Vracanie raz za tyzden , dva .

linea

Pre teba je kazdy hlupy!!! Ale pohoda 16:58 si samu seba nazvala hlupanou! A odkial vies Elkinu mail. adresu chytrana!! Inak ked sa schovavas za dva nicky rob to aspon tak aby si sama sebu nenachytala :DDDD

barbinka

linea: nikto sa za nič neschováva. proste som to chcela adresovať elke. Najprv si mala nad tým porozmýšľať, až potom písať. Ty hlupaňa.

dya

elka a nedala by si mi tvoje icq? chcela by som si tiez pisat s niekym kto ma bulimiu...mna newie nikto pochopit:´(...viem ze nerobim dobre ale ked..poviem si ze zacnem odznova..budem normalne jest..alebo nejest..ale...ked ono ja sa vzdy prejem a potom vyzvraciam:(..lenze ked si pomyslim nato ze by som mala byt tucna...oh,,,hroznee...:(:( preco je to tak? peco moj chory mozog nedokaze powedat bulimii a anorexii STOP??????

elka

Si hlúpa, keď si neuvedomuješ, že radšej byť tučnejšia ako si ničiť zdravie. A za ďaľšie, keď si náhodou nejakému chalanovi nepáčila len kvôli tomu, že si tučná, tak ti za to nestál. Si myslíš, že priateľov a frajera budeš mať len preto, že si chudá. Kto by už len chcel možno peknú vychudnutú, ale za to prepnutú babu? Sa zobuď.

kata_po

rozmyslam z coho som zacal zvracat..rozmyslam preco som to vobec zacala..rozmyslam preco mam strach z jedla..

no prisla som na jednu vec..zo zakladnej skoly..bolo to tam hrozne.neprajem to nikomu!!!
v triede sme boli 24 chlapcov 5 dievcat
a medzi tymy chlapcami som bola psychicky totalne vytlacana.nad kazdou vecou co som spravila som mala vysmech.urazanie.ponizovanie.vysmievanie..4 roky,den co den...
neviem ci to vypuklo z toho.je to blbost:(ja sa hanbim:(

elka

čaw barbinka,keby si zažila to čo ja keď som chodila na základku tiež by si to pochopila.A ak narážaš na to že naši nás len vydržiavajú,ja popti škole robím,pomáham finančne aj našim,všetko si polatím,ale ak raz ti drbne v hklavičke že si tučná tak sa toho nezbavíš

barbinka

Vy nie ste normálne, ani jedna. Na čo to robíte? Kvôli komu? Čomu? Ste ešte hlúpe detičky, ktoré nevedia, čo od dobroty.