Biely husty hrudkovity vytok

Príspevok v téme: Biely husty hrudkovity vytok
prosim poradte

ahojte. priblizne pred mesiacom som zacala sex. zit, mam 22 rokov, mavame sex pravidelne priblizne 2 krat za den. Partner sa ma casto dotyka na posve aj vo vnutri v nej prstami. Pred par dnami ma velmi zacalo tam dolu svrbiet a stipat, mam to take zacervenale, skoro ako sparene alebo vysuchane. uz nielen na povrchu ale zda sa ze aj vo vnutri v posve. no vcera sa k tomu pridal aj nejaky vytok alebo co to je. obcas zo mna vyjde len taky biely kus niecoho 2 krat 2 cm. Je to hlienovite, huste a hrudkovite, pripomina to hustu krupicovu kasu, aj farbou. Pozerala som si tam dolu zrkadlom, mam to stale pri vchode do posvy a je toho plno aj vo vnutri v posve. Co to moze byt, prosim poradte. Moze to byt nejaka infekcia, napr. od partnerovych prstov, alebo som prechladla? Mimochodom, uzivam ATC. Dakujem

qele

Jednoducho sa ti premnozili kvasinky v posve. Zmenilo sa ti pH v posvovom prostredi, tak preto. Skus pouzivat kysle mydla nie alkalicke... dobry je napr. Laktacid. Lieci sa to vyplachom u gynekologa. Skus si kupit v lekarni Gyntimu-cipky alebo nejake posvove cipky so zivou mikroflorou.