Som zamilovaná do kamaráta

Príspevok v téme: Som zamilovaná do kamaráta
kori

Prepacte mi za takuto pubertacku temu ale potrebujem pocut nejaky nazor... mam kamarata velmi dobreho a ja som donho zalubena. Chcela by som byt viac ako kamaratka, ale on nema zaujem. Viem ze sa mu pacim a pritahujem ho ale to je vsetko. Ak mu to poviem bojim sa ze sa zlakne a nase kamaratsvo nebude uz take ako doteraz. Co by som mala urobit? Som zufala..

Ikaaa

Dobrý deň , už asi 3 roky som zamilovaná do toho istého chalana. Bojím sa to nahlas povedať ,.že mi na ňom naozaj záleží..čo keby náhodou sa už prestaneme baviť? Snívajú sa mi sny s ním a snim je všetko krajšie ...ach jaj..cítim aj z neho strany náklonnosť ale obaja niečo skryvame , viem to ..no.neviem čo s tým robiť ..pomôžete mi niekto prosím ? :/

lou-danielka

Ahojte, chela by som aby ste mi poradili, paci sa mi jeden chlapec a pritahuje ma ale neviem ci to aj on tak citi neviem co mam robit, poradte mi. som zufala...

B-ella

Som poradca rada poradím ak sa vám páči chalan spolužiak či dokonca kamarát tak ... No ja vám dačo poviem :
Viem aké to je vlastne mne raz spolužiak povedal no vlastne sa ma opítal že či chcem vedieť do koho je .

Neznami

Dobry den ja som chalan iba radu ked ste do kamarata tak saa okolo neno prechadzajte a hlavne sa a nim rozpravajte a keby mal nejaku hru pr. :minecraft. Tak hrajte s nim miltiplayer.

Katka175205

Ahojte mam taky problem som zalubena do jedneho chalana nepozname sa osobne ale chcela by som mu napisat ale strasne sa bojim a hanbim mohli by ste mi pomoct?

AloneHeart

Mám taký problém....som do nejakého chlapca zamilovaná už dlhú dobu..... Poznali sme od mala ale potom sme sa prestali stretávať až keď som raz nešla s kamarátkou vonku a zasa sme sa stretli....začali sme spolu flirtovať a tak lenže on potom sa mi neozival a tak to bolo stále keď sme sa stretli.....až na leto keď mi povedal že ma má naozaj rád....ale potom sa mi zasa neozival a teraz už niekoho mám a ma ohovára že som štetka a robí všetko preto aby sme sa rozišli.... nechápem tomu.... prosím poraďte mi...

Sam

Som zamilovaná do jedného spolužiaka je veľmi pekný a keď máme hodinu stále sa na mňa pozerá ja neviem je domna zamilovaný alebo nie je, stále keď čakám pred školou je tam nenechá ma samú. Poradtemi.

sofik p

Ach boze... Som na novej skole, mam kamarata s ktorym sa kamaratim asi najviac. Myslim ze sme BFF. Je pekny, a asi som do nho blazon. Snivaju sa mi o tom sny... Neviem co mam robit aby aspon nieco urobil. Pls poradte. Raz sme boli na skolskom vylete a v autobuse sme sedeli vedla seba. Pustil piesen Bosorka od Elanu a dal mi sluchatka. Spolu sme spievali, lebo sme fanusici Elanu. Ako islo : vzdy si to tajomstvoo ocami povieeme ooooo ocami pocieme, tak sa mi pozeral hlboko do oci, ja jemu tiez. Chcela som aby to trvalo vecnost
Mohlo to nieco znamenat? Prosim poradte. Chcela.by som s nim chodit...