TSH

Príspevok v téme: TSH
ja20

dobry den,mam mensi problem pri nahodnom teste mi vyslo tsh zvysene "5,28" pricom druhy faktor bol v norme. tiez mam zvyseny cholesterol tc 6.52 a aj ldl len neviem mkolko.unavena samozrejme som, akosi sa mi nic nechce,tiez mi padaju vlasy. hej a este som mavala problem s nepravidelnym menzesom tc upraveny pomocou HAK. moze ist o hypotyreozu aj ked druhy faktor je v norme?dakujem za radu

ja20

to ifka> lebo dr mi povedal ze na upravu mi da hak, hoci mi povedal ze som dole ok. ale cholesterol nemam mat z coho ineho zvyseny.nechapem ako to moze narusovat.kazdopadne, mam ist na endokrinologiu a ked mi daju na to lieky, ze sa mi upravi aj menzes, tak hak vysadim.

ifka

najviac narusuje stitnu zlazu HAK.ten vselijaky cholesterol tiez.dievcata to hlcu,ako vseliek na menzes,na akne a neviem na co este.kaslu na to,ked im clovek povie,ako si ublizuju.potom,ked je neskoro,tak sa divia.ze preco im to nik nepovedal.

ja20

nasla som si aj par clankov na internete a tam sa pisalo ze aj jazyk moze byt hruby a opuchnuty pri hypo a zistila som ze aj mam ho otlaceny od zubov.dlho som vsak rozmyslala z coho to moze byt.

aljoska

Myslím si,že ten mesiac sa nič nestane.Na endokrinologii si už bola,či sa len chystáš?Ako som ti písala,ked mi nasadili lieky výsledky sa mi hned upravili.

aljoska

ja20,myslíš si,že ja nechcem mať tiež všetko tip-top?Každý človek chce byť zdravý.Ja som mala zmenenú štruktúru šž,ale nemala som ju vobec zvačšenú.Bola normálnej velkosti.Ked mi nasadili lieky,TSH sa velmi rýchlo upravil.Potom sa vyskytla iná komplikácia a šž musela ísť von.Teraz fungujem už 3.rok bez nej.

aljoska

Autoimunne ochorenie je,ked si organizmus vytvára protilátky proti svojim orgánom,v tomto prípade sa mi tvorili protilátky,ktoré mi ničili vlastnú štítnu žlazu.