Obrovský strach a láska

Príspevok v téme: Obrovský strach a láska
smutnáprincezná

Ahojte,prosím poraďte mi čo mám robiť.Chalan,ktorý chcel so mnou chodiť odišiel do zahraničia na brigádu.neviem kedy sa vráti a najhoršie je,že nemám na neho kontakt,píšem mu n jeho mobil,ale nemá ho tam zo sebou.
Neviem kedy sa vráti,a toho sa strašne bojím.Neštuduje,takže môže prísť hocikedy,aj za rok.
A tu je ten problém,je preč 11 dní.
Prišla som na to,že som do neho neuveriteľne zaľúbená a nechcem ho stratiť.Chcem byť s ním a dokázať mu,čo všetko pre mňa znamená.
Bojím sa čo bude ďalej,že nepríde tak skoro a ja ho stratím.Stále len plačem a plačem a mám strach o neho,o nás.
Čo mám robiť?
Zaľúbiť sa do niekoho iného?Nie.On je pre mňa všetkým,netúžim po ničom inom len byť s ním,v jeho náruči,povedať mu ako neuveriteľne veľa pre mňa znamená.Nie je to chalan,je to dospelý muž,má 26 a ja o neho nechcem prísť.
Nezvládam to,nespím,nejem,plačem.
Potrebujem ho,potrebujem vedieť,že vie,čo k nemu cítim,že tu pre neho stále budem.Myslím na neho každú sekundu.
Prosíííííííííííííííííííííííííííííím
ĎAKUJEM

tvojdudrosko

sin a to sa ti nezda trosku trapne prezvanat niekomu do zbesnetia???ja osobne by som s takym clovekom nikdy nic nechcela mat...

smutnáprincezná

Ahojte,
dnes je mi neuveritelne smutno,len placem a placem.Prezvonil mi na moju sms,v ktorej som mu napisala co vsetko k nemu citim atd.Ale je mi smutno a chcem ho uz mat doma.
Zblaznim sa z toho,je mi nanic.Chyba mi,neuveritelne.

silvinkaaaaa

Co mas robit?
No ak si mu poslala sms,tak ak Ti odpise alebo aspon prezvonit,tak je to super.
Drzim palce nech sa Ti skoro vrati,urcite si skvela a podla mna kazdy chalan by chcel take dievca ako Ty.
Drzim palceky.pa

sin

Kazdy den prezvon jeho telefon. Ak ho budes prezvanat takych 14 dni a pojde ti to, tak si bud ista, ze niekto sa o ten telefon stara a nabija ho. Pisem ti to len tak, lebo ma to napadlo a mozno ti to pomoze. Ten niekto moze byt cestny a nebude "cudziemu" citat SMS. Domnievam sa, ze by zdvihnut mohol ked budes privelmi otravovat zvonenim. Respektive ked ten telefon niekto vypne, alebo sa ti to nepodari, tak sa popytaj nejakych tvojich znamych, ci by mohli zistit z toho cisla jeho majitela a jeho bydlisko. Navstivila by si jeho byt v ktorom mozu but jeho rodicia alebo niekto. Tí ti snad pomozu. Myslim si, ze toto je najviac co ti je vobec mozne poradit. Good luck ;)

sin

Kazdy den prezvon jeho telefon. Ak ho budes prezvanat takych 14 dni a pojde ti to, tak si bud ista, ze niekto sa o ten telefon stara a nabija ho. Pisem ti to len tak, lebo ma to napadlo a mozno ti to pomoze. Ten niekto moze byt cestny a nebude "cudziemu" citat SMS. Domnievam sa, ze by zdvihnut mohol ked budes privelmi otravovat zvonenim. Respektive ked ten telefon niekto vypne, alebo sa ti to nepodari, tak sa popytaj nejakych tvojich znamych, ci by mohli zistit z toho cisla jeho majitela a jeho bydlisko. Navstivila by si jeho byt v ktorom mozu but jeho rodicia alebo niekto. Tí ti snad pomozu. Myslim si, ze toto je najviac co ti je vobec mozne poradit. Good luck ;)

smutnáprincezná

Napisala som mu teda sms,ucrite ju dostal.Neodpisal mi a mam strach,ze ho stratim,ze nepride domov,ze.....Je toho vela.Nechcem zit bez neho.

krpa

a ty mas kolko rokov?pocuj,je divne ze nema mobil so sebou.a ze ti nenechal kontakt.napis blizsie,aky bol vas vztah-chapes nie?