Problémy s nosnými dutinami - pretrvávajúca nádcha u dieťaťa

Príspevok v téme: Problémy s nosnými dutinami - pretrvávajúca nádcha u dieťaťa
romea

Prosim pekne o radu nejake homeopatika na nosnu mandlu a dutiny. Aspon si myslim,lebo vraj nosna mandlicka dorastla a dieta mi stale sopli a neda sa mu vobec vyfukat nos ale vobec,asi to tam ma vsetko zdurene. Ma aj alergiu asi celorocne, mozno aj nejake mikroby-neviem ale niekedy sa az v noci dusi ked lezi a spi. Asi mu to ide z dutin, lebo sa stale stazuje na sopliky v hrdielku. ma to po cely rok. Inak ale nekycha,len stale smrka,potahuje a ked lezi kasle a dusi sa,co mu to zateka/zadna nadcha???/ niekto tu kdesi raz pisal nejake dobre homeopatika na dutiny co super zaberaju.

zdravie14

Dermatitis seborhoica suchá forma - odporucala by som uzivanie nenasytenych mastnych kyselin obsiahnutych v rybich olejoch a lanovom oleji.Dalej uzivanie vit.A,E,selen. Zvonku natierat kremom s vysokym obsahom aloe - viac ako 30 %,
pokozke je potrebne dodat vyzivu zvnutra a
zvonku hydratovat a zaroven premastit.
Aloe ma aj protizapalove ucinky.

RNG

Oreganovy olej je korenina, preto ho nerob silnejsi, nez 2 % v kokosovom oleji.
Tak isto to GSE/citricidal su antimikrobialne a davas ich do kokosaku pod 1 %. Potravinove alergie treba riesit silnymi enzymami, na kazein Dairy enzymes, na ine bielkoviny silne proteolyticke zmesy.

RNG

Oreganovy olej je korenina, preto ho nerob silnejsi, nez 2 % v kokosovom oleji.
Tak isto to GSE/citricidal su antimikrobialne a davas ich do kokosaku pod 1 %. Potravinove alergie treba riesit silnymi enzymami, na kazein Dairy enzymes, na ine bielkoviny silne proteolyticke zmesy.

minark

dobry den, chcem sa opytat ci mozem 2j rocnej dcere natierat brusko oreganovym olejom-v kokosovom oleji... ma dermatitis seborhoica a teraz to ma hrozne-take mapy, ohranicene cervenym a je to suche... mne to pride ako plesen.. ak pojdem na kozne, daju kortikoidy a chcem skusit nieco prirodne...
dakujem... dcera je alergicka na kazein a bielok...
dakujem maria

romea

ok, RNG, vdaka za upozornenie, ja mam tendenciu miesat, lebo myslim ze zvysim ucinnost :)
ale vidim ze to len tak nejde

RNG

Nuz GSE sa nezmeni tym pridavkom trochu striebra, aloe je tiez fajn ale ucinnost striebornych ionov zanikne, ostanu len koloidne kusky neutralneho striebra, ktorych ucinok je len mnepatrny zlomok ucinnosti ionov.
Je to stale fajn na spray do nosa.
V buducnosti pouzivaj kazde osobitne.

romea

kruci, uz som ju zmiesala z aloe a GSE a aj nastriekala! moze to aj uskodit alebo len znicilo tu striebornu vodu?mozem to teda aspon pouzivat?