Otehotnie žena pri orálnom sexe?

garfas

si zo mna neutahuj. Ja si to nenatacam ale uzivam :D Chod na ulicu a dakemu muzovi stiahni gate,daj si jeho penis do ust a on ti uz povie co dalej.

garfas

oralny sex: 2 moznosti. Chalan "vylize" babu a nedochadza pri tom k vystreknutiu semena takze nie je z coho otehotniet.

Baba "vyfajci" chalana on sa jej spravi do ust(teda nemusi),ale pri tom zena urcite neotehotnie. Jedine ze by jej traviaca sustava viedla do maternice. To je jak keby si to zjedla ide ti to do zaludka proste a tam sa to neutralizuje v zaludocnej kyseline. Nie vsetko co je sex znamena pohlavny styk (kontakt penisu a vaginy). Oralny sex sa proste praktizuje ustami a pouziva sa pri tom len jeden pohlavny organ, na decko potrebujes obidva.

alžbeta14

ale ved vola sa to oralny sex? ne? ta podla mna môže otehotniet? aky je to vlastne ten oralny sex? trapne čo.... ale ja neviem

garfas

alzbeta prosimta nerob mladej stresy kriste. Prva zena co povie ze otehotnela po oralnom sexe bude prevezena na psychiatriu. Aj ked mozno Alzbetka ma maternicu v zaludku :D

alžbeta14

noa,ale teras nesrandujem ved sa to vola oralny SEX=jasne že sa da otehotniet.Musi hned zobrat tu TABLETU PO a musi ju užit do 24hodin,prečo ste nepoužili kondom?

finch

ale jasne ze moze. ale to iba v pripade ze nemas predelenu posvu a konecnik hradzou ale je to iba jeden velky otvor ktory konci maternicou a hrubym crevom zaroven.

jasa

... tak to som roky netušila, že to najplodnejšie miesto na oplodnenie je pod jazykom, ďakujem už viem - takúto nekonečnú blbosť by som navrhla na blbosť storočia, aj tak by nikto neuveril, že toto bolo normálnym človekom vypustené do éteru. Tiež všetko O.K.????? Navrhujem tiež totálny zákaz sexu - si nebezpečný teoretik!!!