Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

L´oreal Proffessional šampón

lilun

Ahoj, ja tiez pouzivam masku aj sampon a som velmi spokojna. Masku si davam raz za tyzden, necham ju posobit aj 20 minut,pak oplachnem. Vyskusala som rozne sampony,ale tento je pre mna naj. Teraz su aj vianocne balenia, ktore sa oplatia. Za 1500sk mas sampon, masku, kondicioner a mlieko.

niki:-)

urcite sa vysledky ukazu, vazne:) ja si nechavam narast fakt ze dlhe vlas,y teraz mam tak par cm pod prsia tie najdlhsie a tie kratsie lebo mam podstupku cca nieco pod ramena...a fakt su zdravsie a krajsie:) no a ja masku pouzivam takym odveci systemom, vzdy den pred farbenim (spodne vlasy si podfarbujem na cerveno...niekedy hrdzavo:D ostatne mam blond prirodzene) a potom samozrejme ked splachujem sampon a este tak den dva potom..a zas potom pauzu..a inak ked nefarbim tak asi raz za desat dni..;) nie nejak extra casto

zlatovlaska

juj tak to si ma velmi potesila :) a mas aj masku? ako casto ju mam pouzivat?? no len za masku a sampon som dala 1000 tak dufam ze budem mat krasne vlasky :)

niki:-)

Ahoj, ja tieto sampony pouzivam a vlasy mam o 70% lesklejsie, jemnejsie, menej sa lamu a rozstiepuju..idu sice do penazi, ale su vazne super. Zvlast po farbeni;)
Vrelo odporucam

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

L´oreal Proffessional šampón - Fórum - ZDRAVIE.sk