Vybezok na penise pod kozou?!

Príspevok v téme: Vybezok na penise pod kozou?!
vol

prosim poradte mi co by to mohlo byt mam to uz mozno 3-4 mesiace a ma to mozno 1cm po dlzke i sirke a pol cm je to vybehnute je to v celku tvrde ale ide to trosicku stlacit...podla mna sa mi to utvorilo kvoli castej masturbacii...no neviem bojim sa zajst do doktora...neda sa to nejako vytiahnut injekciou? Abo nejaka mast nieje? je to pod kozou vytlacit to nejde ani nic take...mam 16 a pohlavny styk som este nemal...takze z toho to nebude...prosim poradte

stevo 555

PLs poradte dakto neni to co je na tom odkaze je to daco ine aj ja to mam asi 0.5x0.5cm velke pod kozov a akoby prichitene na uzdicke neboli to nic len je to tam a nevyzera to najlebsie

yazo

Ja mam presne tento problem a mam to us 2 roky zysiel by sa nam tu daky odbornik ktory by nam povedal co treba robitlebo nas je dost

kali

nie je to prietrz?mal by si sa ist spytat za doktorkou, to moze byt hernia. neboli to, ale musi sa to liecit. prosim chod sa poradit. nie som si ista, ale moze to byt ono.

vol

no ja to mam tak 1x1cm a 0,5cm smerom von a dajako to nemizne...nevem co s tym a do doktora nepojdem...neje nejaka mast? abo co? ludia ved proadte?!