Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som ešte panna - čo s tým?

Príspevok v téme: Som ešte panna - čo s tým?
jaja

Dost sa hanbim ale mam problem a zaujima ma hlavne nazor muzov...mam uz 23 rokov a este stale som panna. Niezeby som nemala dost prilezitosti, ani muzov okolo mna nie je malo, ale mam v sebe akysi blok..Najskor,ked som zacinala vazne znamosti(vzdy som vycuvala po max 2 mesiacoch prave kvoli tomu sexu),dostala som z 1.styku neprekonatelny strach-neznesiem bolest a krv.teraz si ale zacinam uvedomovat ze nechcem byt panna do smrti a aj ked sa s niekym uz dostanem na vec..okrem strachu sa straasne moc hanbim ze som este panna...mohli by ste mi napisat, ako sa k tomu stavate vy,ked by vam baba davno po 20-tke v intimnej chvilke vyklopila ze je panna?velmi ma to trapi lebo okolie si mysli ze som uz "skusena dracica",chalani o mne dokonca niekedy vtipkuju ako o nymfomanke a ja netusim ako som si vysluzila tuto povest...este by ma zaujimalo ci muzi chcu aby im partnerka povedala povedala dopredu ze je neskusena..ci sa potom pri sexe spravaju inak.

panatko

Mám 27 rokov, keď som mala 15 bola som 1x u gynekológa a ten my povedal, že či okrem klasiky praktikujem aj orálny sex , mne to skoro vyrazilo dych,pretože som v panna až do teraz, tak neviem, či to nejako prasklo samo, alebo ... Môj terajší gynekológ sa ma na to, či som panna nikdy nespýtal ... tak neviem, panna som, ale v podstate asi nie .... tak teraz neviem, je mi divné spýtať sa ho to, keď som si dávala nového gynekológa ... ani, keď ma vyšetroval, nič o panenstve nehovoril, tak neviem, .... má niekto podobný zážitok ? tak mám , alebo nemám panenskú blanu .... ????????

randyka

tym sa vobec netrap, ja mam 20 a tiez som panna a vobec sa za to nehanbim, pockaj na spravneho , o ktorom si budes mysliet a potom to pojde lahko, ver mi:-)

sheryl

Baby ked sa chcete zbavit panenstva tak bud so skusenym,peknym alebo s milovanym chlapcom.ALE NAJLEPSIE BY BOLO VSETKO DOHROMADY.

len tak

bobak:a vies ze vo vani to boli aj skusene milenky? netvrdim ze vsetky, ale urcite nie som sama.proste vo vode dost nezvlhnem...
inac davas uplne skvele rady-prist o panenstvo s robertkom...

bobak

V tvojom veku to je určite neobvyklé ale zase nie tak hrozné. Ja si myslím, že by si si mala kúpiť "robertka" a nemala by si traumu, že si panna a zároveň by si si vyliečila aj tie bloky. A ako mužovi by si nevadila ja by som ťa pretiahol vo vani v teplej vode ani by si nejakú bolesť necítila.

Tessy

jaja
bol to idiot, buď rada, že sa s Tebou nevyspal, myslím, že by si z toho nemala dobrý pocit ani dobrý zážitok, nesnaž sa vyspať s niekým za každú cenu.

finch
máš správne názory. Som rada, že existujú aj takí ako Ty. Pod tým, čo som vravela, že nemusí toho chalana milovať, len musí mať pocit, že to bude dobré som myslela, že by to mal byť asi niekto ako Ty:)) Tým som ale nemyslela, že presne sa máte nejak dať dokopy, je to samozrejme obrazne. Myslím, že musíš byť dobrým milencom, si ohľaduplný, skúsený a milý(videla som Ťa vo viacerých témach). Moja poklona.

Tessy

Tým, že ho nemusí milovať som z nej nechcela spraviť žiadnu ku*vu.Chcela som tým povedať, že je možno dôležitejšie, aby to pre ňu bolo pekné, ako to či toho chalana miluje. Ja som prvýkrát bola s chalanom ktorého som milovala ako blázon, napriek tomu sex to bol nie veľmi dobrý a spať s niekým som nechcela rok po tom, lebo sa mi to proste nepáčilo. Preto myslím, že milovať sa tak, aby to bolo pekné a príjemné je dôležitejšie ako to, či si o tom človeku myslíš, že ho miluješ a on Teba. Prvý zážitok si budeš pamätať dlhooo.
matulkooo
mimochodom ja tiež nie som žiadna ku*va aj keď ja sa tu rozoberať nemám. Nemala som veľa chalanov a na diskotéky vôbec nechodím a ani neobľubujem jednorázovky. Myslím, že ženy by si si mal vážiť. Keď spala s niekým o kom si myslela, že miluje on ju. Holka to môže byť úžasná, milá a slušná ale Ty jej aj tak povieš, že je použitá. Správaš sa ako hlupák a máš iný meter na ženy a iný na mužov. Muž je casanova a sukničkár a neviem čo ale žena má byť podľa Teba použitá alebo ku*va.

finch

castokrat s pannou ani nemam sex na prvykrat, lebo mnoho si mysli ze su pripravene ,ale nie su. tak pockam, a len sa tak hrame prvy krat.

finch

je to prasak co si nevie vazit zeny. k tomu nemam co ine dodat. tiez som mal partnerky co boli panny , ani mi to nepovedali , som to nejako vytusil, ale v pohode som sa ich na to spytal, aj "pred tym" - ako to ty nazyvas, a ony ze ano a ci mozem byt nezny. Ja na to ze jasne, a ze si vazim a cenim ich uprimnost. Cize pristup zavisi od toho koho stretnes.

jaja

finch a ako by si reagoval keby ti 23rocna holka tesne pred tym vyklopila ze je panna? nedavno sa mi stalo ze som sa konecne odhodlala s jednym "casanovom" aj ked som vedela ze z jeho strany to bude cisto len o sexe, verila som mu lebo som vedela ze je dost starsi a velmi skuseny, no on len na mna zdesene kukol a povedal ze na to nema nervy...(na pannu)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som ešte panna - čo s tým? - Fórum - ZDRAVIE.sk