Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám vnútorné hemoroidy

Aaa111

Detralex alebo Mobivenal, ale pri akutnom stave vo vyssich davkach, kludne aj tri kapsule denne. Hemostop gel tiez pomaha, dubova kora, caje, cesnak, zazvor, vela vlakniny, obmedzit laktozu, muku a sladkosti.

Pomocc

Osoby trpiace na hemoroidy by mali dbať na mäkkú stolicu. Zväčšené kŕčové žily v konečníku totiž najčastejšie zapríčiňuje veľký tlak pri vyprázdňovaní. Tvrdá stolica navyše môže poškodiť oslabenú sliznicu v tejto oblasti.
Ako možno predchádzať ťažkostiam pri vyprázdňovaní? Pite veľa tekutín a konzumujte potraviny s vysokým obsahom vlákniny.

Používajte vazelínu
Natierajte si sliznicu konečníka mastným krémom, napr. vazelínou. Uľahčuje to vyprázdňovanie pri tvrdšej stolici. Vazelínu pomocou kúska vaty alebo prstom votrite do konečníka, približne do hĺbky 1,5 cm.

Čítajte viac: primar.sme.sk

trudik..

mne pomohol na hemoroidy, kŕčové žily na predkolení, bolesti dolných končatín z nedostatočného prekrvenia výživový doplnok, vrelo odporúčam, web..-odkaz odstránený-

PeterMod2

Mne úplne najviac pomohol hemostop, dlho som mal problémy s hemoroidami, asi 4-5 prípravkov som vyskúšal a zabral jedine ten, hlavne je bez predpisu a v každej lekárni

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mám vnútorné hemoroidy - Fórum - ZDRAVIE.sk